МВС Криму спростувало дезінформацію про затримання снайпера зі Західної України

13:10 19 березня 2014 р.


Фото: gamer.ru

Керівник прес-служби міліції Ольга Кондрашова повідомила в середу: «Інформацію щодо встановленої особистості злочинця підтвердити не можу».

Як інформував «Щоденний Львів» у повідомленні «Убивства в Криму перекладають на міфічних «бойовиків зі Західної України», МВС Криму заявляло сьогодні, 19 березня, що вчорашнє вбивство в Сімферополі українського прапорщика – це, «не виключено», «провокація», «спланована з метою дестабілізації обстановки в місті». Натомість російське видання «Lifenews.ru» повідомляло в середу: «За непідтвердженим даними, стрілець (який убив українського прапорщика. – Ред.) був затриманий – ним виявився 17-річний підліток».

Це ж видання також стверджувало, що «на проспект Перемоги в Сімферополі приїхали троє бійців, припускають, що з «Правого сектору», і розстріляли бійців самооборони, після чого зникли. Основна версія, яка спрацьовується оперативниками: це (провокували) бойовики із Західної України».

Однак у Міністерстві внутрішніх справ Криму спростували в середу дезінформацію про затримання снайпера. Керівник прес-служби МВС Криму Ольга Кондрашова повідомила в середу інформагенції «РБК-Україна»: «Вживаються всі заходи для затримання. Станом на зараз ніхто не затриманий. Відкрито кримінальне провадження щодо конкретного складу злочину, а це вбивство. Інформацію щодо встановленої особистості злочинця підтвердити не можу».

Тож, як бачимо, насправді російське видання «Lifenews.ru» не інформує, а дезінформує. А точніше – бере участь у дезінформаційній війні Кремля проти України.

dailylviv.com

До теми

18:16 21 жовтня 2021 р.

ЦНАП у Львові приймає від мешканців замовлення на адмінпослугу без візиту

У Львові розвивають дистанційні сервіси комунікації з владою. Тож мешканці можуть замовити потрібну їм адміністративну послугу без візиту до ЦНАП – для цього потрібен лише доступ до інтернету.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Європейський день боротьби з торгівлею людьми

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Притулок для тварин у Львові: хто гальмує

Рубрика: Ситуації і пригоди

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу