Міноборони закликає військових триматися в Криму доти, поки не вичерпаються дипломатичні засоби

16:17 21 березня 2014 р.


Фото: Reuters

Про це заявив у п’ятницю на прес-конференції заступник міністра оборони Леонід Поляков.

За його словами, українські військові повинні триматися в Криму до тих пір, поки політичне керівництво не вичерпало всі дипломатичні засоби і мирні засоби для вирішення конфлікту. Запевнивши, що, «незважаючи на матеріальні втрати, втрати політичного рівня, ми все одно повинні зробити все для того, щоб зберегти наших людей», Леонід Поляков додав: «А з іншого боку, повинні триматися там настільки довго, наскільки це доцільно для того, щоб дати можливість політичному керівництву країни вичерпати всі наявні в наявності мирні і дипломатичні засоби». 

Заступник міністра стверджував також, що « керівництво країни розуміє, наскільки важко українським військовим зараз у Криму, але сподівається, що вони будуть вірні присязі. Про це повідомляє сьогодні, 21 березня, «Українська правда».

Відтак залишається сподіватися, що дипломатичні засоби, про які лаконічно повідомив заступник міністра оборони, ведуться щодо виведення наших військових із криму. Адже, як повідомляв сьогодні «Щоденний Львів», українські моряки вимагали в п’ятницю від керівництва держави негайних рішень, сім’ї українських моряків закликали евакуювати наших військових з Криму, заблоковані українські кораблі намагаються прорватися з бухти Донузлав у Чорне море, а у Феодосії морські піхотинці домовляються про евакуацію разом із технікою до Миколаєва.

dailylviv.com

До теми

18:16 21 жовтня 2021 р.

ЦНАП у Львові приймає від мешканців замовлення на адмінпослугу без візиту

У Львові розвивають дистанційні сервіси комунікації з владою. Тож мешканці можуть замовити потрібну їм адміністративну послугу без візиту до ЦНАП – для цього потрібен лише доступ до інтернету.

Рубрика: Політика

13:19 17 жовтня 2021 р.

Злодії у законі, які потрапили в санкційний список РНБО, виправдані. Сталася помилка

У п’ятницю секретар Ради національної безпеки та оборони (РНБО) Олексій Данілов повідомив, що у санкційних списках «злодіїв у законі» припустилися помилки щодо 108 осіб.

Рубрика: Політика

22:42 15 жовтня 2021 р.

РНБО схвалила план оборони України

РНБО розглянула у режимі «таємно» і схвалила план оборони України, в якому реалізовано принцип всеохоплюючої оборони держави, запроваджений Стратегією воєнної безпеки України.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Європейський день боротьби з торгівлею людьми

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Притулок для тварин у Львові: хто гальмує

Рубрика: Ситуації і пригоди

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу