Міноборони вирішило евакуювати сім’ї українських військових з Криму

15:14 21 березня 2014 р.


Фото: bbc.co.uk

Про це повідомив у п’ятницю тимчасовий виконувач обов'язків начальника управління преси та інформації Міноборони Богдан Сенник.

Він розповів сьогодні, 21 березня, «Українській правді»: «Плануються шляхи евакуації сімей, є пені закони, певні рішення РНБО. Військові поки що залишаються (в Криму – ред.). Я не маю документа щодо виведення військових».

Сеник нагадав про звернення до ООН щодо демілітаризації Криму, тобто про виведення з території півострова усіх військових: «Якщо буде таке рішення прийнято в ООН, Україна готова буде його виконати. Сьогодні буде зустріч з генсеком ООН з виконувачем обов'язків президента і міністра оборони».

Натомість джерело «Українських правди» в Генеральному штабі Збройних сил України, відповідаючи на питання щодо численних прохань військових надати їм конкретний план дій, відповів: «На це потрібне політичне рішення. Це визначає не начальник штабу». Він дав зрозуміти, що такі рішення залежать від Верховної Ради та виконувача обов'язків Президента.

Як інформував у п’ятницю «Щоденний Львів», керівник Центру військово-політичних досліджень Дмитро Тимчук повідомив, що у Феодосії українські морські піхотинці з ранку готуються до передислокації на материк, і що ці приготування проводяться за узгодженням з Генеральним штабом Збройних Сил України, тим часом заблоковані українські кораблі намагаються прорватися з бухти Донузлав у Чорне море – про це повідомляє в п’ятницю моторист десантного судна «Кіровоград» Іван Шепель.

dailylviv.com

До теми

21:54 24 жовтня 2021 р.

Міністерство оборони очолить ексльвів'янин, який має успішну кар'єру в Києві

Президент України Володимир Зеленський погодив кандидатуру нового керівника Міністерства оборони. Ним має стати чинний віцепрем’єр-міністр з питань реінтеграції окупованих територій Олексій Резніков.

Рубрика: Політика

18:16 21 жовтня 2021 р.

ЦНАП у Львові приймає від мешканців замовлення на адмінпослугу без візиту

У Львові розвивають дистанційні сервіси комунікації з владою. Тож мешканці можуть замовити потрібну їм адміністративну послугу без візиту до ЦНАП – для цього потрібен лише доступ до інтернету.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Європейський день боротьби з торгівлею людьми

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Притулок для тварин у Львові: хто гальмує

Рубрика: Ситуації і пригоди

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу