Мер Львова диктує свої умови депутатській більшості у міськраді

14:05 4 грудня 2020 р.

Фракції партій "Європейська Солідарність", ВО «Свобода», «Варта» у Львівській міській раді VIII скликання, які вже проводили засідання сесії міськради 24 листопада без участі міського голови Андрія Садового, прийняли звернення до громади, представників ЗМІ, новобраних депутатів Львівської міської ради та вчетверте обраного міського голови Львова.

Про це депутати трьох партій (39 депутатів), які вже створювали тимчасову президію ЛМР, написали у ФБ, інформує  DailyLviv.

Головний заклик цього звернення: "Потрібно запустити роботу Львівської міської ради вже у грудні! 

...Друге засідання першої сесії новообраної ради (4 грудня - DL) повинне зняти усі перепони для старту роботи цього представницького органу.

ЛМР має запрацювати вже у перші тижні грудня, оскільки у 2020 році згаяно дуже багато часу: остання сесія проводилась ще на початку вересня, а до того аж у квітні. За цей час в громади накопичилась дуже багато питань, які потребують вирішення. 

Міська рада повинна нормально працювати, провести ревізію органів виконавчої влади, а також вчасно прийняти збалансований бюджет. Для цього потрібно обрати секретаря ради, затвердити структуру комісій, а також регламент роботи. Без цих рішень робота ЛМР буде заблокована.

Минулого тижня Андрій Садовий офіційно звернувся до фракції ЄС, щоб ми запропонували кандидатуру на посаду секретаря ради. Фракція ЄС разом із більшістю депутатів Львівської міськради підписали меморандум про співпрацю. Разом ми запропонували кандидатуру на посаду секретаря ради – депутата Маркіяна Лопачака.

Просимо міського голову прийняти рішення більшості депутатів, не гаяти часу і висунути Маркіяна Лопачака на посаду секретаря Львівської міської ради вже на сьогоднішньому пленарному засіданні. 

Мер Львова неодноразово заявляв, що готовий до конструктивної роботи. Сьогодні ми побачимо, чи щирими були його слова.

Наостанку в післявиборчий перехідний період «Європейська Солідарність» звертається до Львівського виконкому, а також до виконкомів громад, які стали частиною Львівської ОТГ. 

Колеги,  приймайте лише ті рішення, які є вкрай необхідними для забезпечення нормального функціонування громад, але не приймайте жодних земельних, інвестиційних чи інших стратегічних рішень, які можуть нашкодити об’єднаній львівській громаді".

Головні висновки з цього звернення такі: 

1) Міський голова Львова Андрій Садовий дуже не хоче, щоб секретарем міської ради став представник ВО "Свобода" Маркіян Лопачак. 

2) Міського голову Львова Андрія Садового задовольняють нинішні повноваження - його власні і виконкому ЛМР - для того, щоб приймати потрібні їм рішення.

3) Протистояння між трьома депутатськими фракціями, які мають арифметичну більшість у новообраній міськраді, і тими депутатами, які підтримують мера Львова Андрія Садового (депутати від "Самопомочі" та "Голосу" - 25 депутатів), буде тривати і розгортатиметься за сценаріями двох таборів опонентів. 

Перерва у сесії ЛМР: обрання комісій і секретаря потребують серйозного обговорення, - Садовий

Депутатська трійка скликає сесію ЛМР у п'ятницю. Запрошують міського голову Андрія Садового

dailylviv.com

До теми

00:06 17 січня 2021 р.

Німеччина вимагає від Росії розслідувати отруєння Навального після його повернення до Москви 17 січня

Німеччина передала Росії протоколи опитувань російського опозиціонера і критика Кремля Алєксєя Навального, зроблені під час його перебування в цій країні на лікуванні і реабілітації, і вимагає повністю розслідувати обставини його отруєння.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу