Львівська облрада закликала позбавити ліцензій телеканали з проросійською позицією

23:24 26 січня 2016 р.

Фото до новини


Фото: obozrevatel.ua

Особливо критично депутати оцінили діяльність телеканалу «Інтер».

Депутати Львівської обласної ради звернулися до Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення з закликом позбавити телеканали з проросійською позицією ліцензій на трансляцію. Український інформаційний простір, на думку депутатів, після стількох років боротьби і далі вщент заповнений продуктом північного сусіда – новітнього окупанта.

«Українські телеканали, не соромлячись, транслюють виступи російських артистів, які закликають до повалення України, підтримують анексію Криму та війну на сході України. Пропагують їхню творчість у Новорічну ніч, ніч, коли тисячі людських облич звернені до телеекранів. А чи не спопеліли б від сорому перед рідним народом і світовою спільнотою ті телеканали, які своїми бездуховними, примітивними і явно зросійщеними передачами і фільмами намагаються вбити в голову українцям комплекс меншовартості, висміяти й відкинути на маргінес усе справді українське: пісню, слово, культуру?!», – йдеться у зверненні.

Особливо критично депутати оцінили діяльність телеканалу «Інтер». «Його керівництво є послідовним у своєму баченні України як держави, повністю залежної від Росії, без власної культури, мови та, зрештою, гідності», – мовиться у зверненні.

«Неймовірною наругою над нацією став новорічний ефір телеканалу «Інтер» – огидна вдавана радість, зарозумілість та бундючність російських артистів іще довго щемітимуть у серцях наших співвітчизників», – стверджують депутати Львівської обласної ради і вимагають від Національної ради з питань телебачення і радіомовлення негайно позбавити телеканал «Інтер» ліцензії, а винних у порушенні Конституції України й Закону України «Про телебачення і радіомовлення» притягти до відповідальності. Телеканал «Інтер» наразі ще не відповів на ці звинувачення.

Про це повідомили сьогодні, 26 січня, на «Радіо Свобода».

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів