Львівщина отримала для надання пільг і житлових субсидій на придбання палива «аж» 0,7 млн.

12:38 11 листопада 2013 р.


Фото: torange.ru

Про це повідомляє сьогодні, 11 листопада, прес-служба обласної державної адміністрації.

За її інформацією,у листопаді Львівщина отримала на надання пільг та житлових субсидій населенню на придбання твердого палива та рідкого пічного побутового палива і скрапленого газу субвенцію з державного бюджету в сумі 0,7 млн. грн., які вже повністю передані місцевим бюджетам для спрямування за призначенням.

А, радше, для того, аби цей «пряник» не виглядав скупим, прес-служба ЛОДА додає, що «з початку року місцеві бюджети отримали коштів субвенції на цю мету в сумі 21,5 млн. грн. або 76,7 % до річних призначень, що дозволяє на сьогодні в повному обсязі забезпечити надання населенню області пільг і житлових субсидій на придбання твердого палива, скрапленого газу, а також провести виплати компенсацій громадянам, які, згідно зі статтями 43 і 48 Гірничого закону України, мають право на безоплатне отримання вугілля на побутові потреби, але проживають у будинках, що мають центральне опалення».

Як повідомляв «ЩЛ», місцевим бюджетам Львівщини перераховано на зарплати бюджетникам 23,6 млн., а Мінфін надав для її соціально-культурної сфери 10,25 млн. грн.

dailylviv.com

До теми

17:51 28 вересня 2021 р.

Відкриття офісу Facebook та запуск нових продуктів: в Україні обговорили подальшу співпрацю з Facebook

Президент України Володимир Зеленський та Віце-прем’єр-міністр — Міністр цифрової трансформації Михайло Федоров у форматі відеодзвінка обговорили співпрацю з головним операційним директором Facebook Шеріл Сендберг та віце-президентом Facebook Ніком Клеггом.

Рубрика: Політика

17:44 28 вересня 2021 р.

Інтерпол, ОБСЄ, ООН: на Львівщині міжнародні польові навчання зібрали учасників з 5-ти країн

Стартували міжнародні польові навчання під назвою “EU-CHEM-REACT 2”. Вони триватимуть упродовж двох днів, 28-29 вересня на території полігону довкола адміністративно-побутового комплексу південного кар’єру ДП «Екотрансенерго» (поблизу Яворівського озера у Львівській області).

Рубрика: Політика

16:54 28 вересня 2021 р.

Ярослава Рущишина відсторонено з посади голови Львівської терорганізації партії Голос

Політрада партії «Голос» 28 вересня своїм рішенням відсторонила Ярослава Рущишина з посади голови Львівської обласної територіальної організації політичної партії «Голос». Для забезпечення безперервності діяльності осередку тимчасово виконуючим обов’язки голови призначено Андрія Осадчука.

Рубрика: Політика

15:29 28 вересня 2021 р.

Захист від нападу ворога: понад 5 тис військових беруть участь у навчаннях оборонного характеру на Львівщині

Захист від одного із можливих варіантів нападу ворога на Україну відпрацьовували сьогодні на стратегічному командно-штабному навчанні «Об’єднані зусилля - 2021» на території Міжнародного центру миротворчості та безпеки Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Ринок землі на Львівщині: перші три місяці

Рубрика: Економіка

12 претенденток на титул Міс Львів-2021

Рубрика: Культура

Ексголова Львівоблради Олександр Ганущин про впливи у політиці

Рубрика: Політика

Йосиф Ситник, заступник голови ЛОО ВО "Свобода", про політичні кулуари

Рубрика: Політика

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу