Оголошений у розшук Царьов заявив, що він очолив «Лугандон»

13:20 26 червня 2014 р.


Фото: censor.net.ua

Про це він повідомив у четвер на прес-конференції в Луганську.

Агенція УНІАН інформує сьогодні, 26 червня, в повідомленні «Союз «ЛНР» і «ДНР» очолив оголошений в розшук Олег Царьов»:

«У Луганську 25 червня було створено так званий Союз народних республік (СНР), до складу якого ввійшли самопроголошені Луганська і Донецька народні республіки, тимчасову раду якого очолив оголошений у розшук Генеральною прокуратурою народний депутат Олег Царьов (Партія Регіонів). Як повідомляє сайт самопроголошеної «ЛНР», про це повідомив Царьов на прес-конференції в Луганську.

За словами народного депутата, він і ще 5 керівників «ЛНР» і «ДНР» створили Союз народних республік і ввійшли до тимчасової ради даного органу. «Рада Союзу народних республік (Болотов, Карякін, Царьов, Губарєв, Пушилін і Бородай) розробила проект Конституції. Тут 20 статей. Необхідно створити Парламент Союзу народних республік. Він формується так: третина з представників обох республік, решта з депутатів місцевих рад, трудових колективів підприємств, установ й інших організацій. Парламент складається із 60 депутатів: 30 депутатів – від Донецького парламенту і 30 - від Луганського», – відзначив Царьов. Він додав, що Союз розширюватиметься. 

«Нам дуже подобається назва Новоросія, але вона дуже велика для двох республік. Коли до нас приєднаються інші регіони південного сходу, то Союз народних республік, можливо, повернеться до цієї назви», – сказав народний депутат. Царьов також не виключає можливості мирних переговорів з київською владою.

«На жодні компроміси з київською владою ми не йшли, і переговори ні до чого особливого не привели. Перемир'я не дотримується, але ми сподіваємося, що вдасться вийти на переговори, аби термін перемир'я було продовжено. Але винятково на умовах, яких хоче народ «ЛНР» і «ДНР», аби наші інтереси ніде не постраждали», – відзначив керівник «СНР». Царьов також повідомив, що нині складне фінансове становище і в «ЛНР», і в «ДНР», тому потрібно створювати Нацбанк.

«Казначейство не працює, тому потрібно створювати Національний банк і брати управління на себе. Нацбанк краще робити спільний для двох республік. У бюджеті України скоро грошей не буде взагалі. Не платитимуться насамперед гроші в «ДНР» і «ЛНР» з Києва. Тому ми поспішаємо із створенням Нацбанку, аби всі гроші залишалися у нас. Ми запустимо всі бюджетоутворюючі підприємства, і їх податків вистачить для пенсій і соцвиплат. А комунальні послуги залишаються тут», – відзначив нардеп.

Він додав, що в першу чергу, Союз вирішуватиме питання економіки, митні завдання, податкові, єдиної оборонної промисловості».

dailylviv.com

До теми

20:18 21 вересня 2020 р.

"Варта" затвердила списки кандидатів на місцеві вибори

Політична партія «ВАРТА» в суботу, 19 вересня, на львівській обласній конференції затвердила списки кандидатів, які братимуть участь у місцевих виборах у Львові та Львівській області – до рад різних рівнів. Також делегати підтримали керівника ГО «Варта-1» Ігоря Зінкевича - як кандидата на посаду міського голови Львова.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Агенти Москви на місцевих виборах

Рубрика: Політика

ОСББ і Львівгаз: війна за межі мережі. Хто правий?

Рубрика: Економіка

Настрої львів'ян напередодні місцевих виборів-2020

Рубрика: Політика

МАФи у Львові: залишити чи ліквідувати?

Рубрика: Економіка

Бюджети-2021: у межах нових ОТГ і в умовах карантину

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу