Козицький зустрівся з частиною волонтерів Львівщини. Перед пресконференцією інших

11:39 13 вересня 2022 р.

Фото до новини

Ця зустріч відбулася перед початком пресконференції на тему (Не)безпечне волонтерство, яку у Львівському пресклубі організувала інша частина волонтерів.

Про це пише Dailylviv.com.

Подаємо лінк на цю пресконференцію.

За результатами зустрічі у ЛОВА, як повідомляє пресслужба обладміністрації, створять робочу групу, яка регулярно контактуватиме з Львівською ОВА та правоохоронцями, щоб оперативно вирішувати всі виклики, які ускладнюють або перешкоджають законній діяльності волонтерів.

«У нашій області волонтерять тисячі людей. На жаль, з міркувань безпеки ми не можемо одночасно зібрати усіх. На зустріч запросили представників різних волонтерських напрямів»,- зазначив Максим Козицький.

Участь у зустрічі в ЛОВА взяли також очільники Львівської обласної прокуратури, управління СБУ у Львівській області та поліції Львівської області.

Серед питань, які обговорили – права та правові межі праці волонтерів в умовах воєнного стану. Також йшлося про розслідування, яке стосується діяльності деяких львівських волонтерів.

Я повідомив Максим Козицький за результатом зустрічі домовилися, що волонтерська спільнота створить робочу групу, яка регулярно контактуватиме з Львівською обласної військовою адміністрацією та правоохоронними органами області, щоб оперативно вирішувати всі виклики, які ускладнюють або перешкоджають законній діяльності волонтерів, у тому числі напрацьовуватиме законодавчі зміни.

На Львівщині волонтери об'єдналися проти репресій правоохоронців

Обшук у відомого волонтера Святослава Літинського. Його дружину забирає швидка (відео)

Обшуки проводять також у партнера Літинського - Назарія Островського

Козицький відреагував на обшуки в Літинського

Сьогодні суд у Львові обере відомому художнику Олесю Дзиндрі запобіжний захід

Художнику Олесю Дзиндрі і волонтеру Юрію Музичуку заборонили виїзд за кордон

На сесії Львівської облради заслухають інформацію правоохоронних органів про переслідування волонтерів

 

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини