Комітет підприємців Львівщини подарував гвардійцям 10 рацій

16:54 11 червня 2014 р.


Фото: inforesist.org

КПЛ і надалі планує допомагати військовим, які захищають Україну від окупантів та терористів.

Комітет підприємців Львівщини інформує сьогодні, 11 червня, в повідомленні «КПЛ подарував Львівським гвардійцям, що воюють на Донеччині, набір професійних рацій»:

«До Комітету підприємців Львівщини звернувся командир Львівської військової частини №4114 Валерій Смолов. Його військовики у складі Національної гвардії України зараз у межах АТО ведуть запеклі бої з терористами та окупантами на Донеччині.

Пан Валерій зазначив, що хлопцям зараз життєво необхідна військова амуніція. Серед найпотрібнішого – професійні засоби зв’язку.

Підприємці власним коштом вирішили закупили для військових набір з 10-ти професійних рацій, вартістю 23,5 тис. грн. «На раді КПЛ одноголосно було прийнято рішення придбати цю  техніку для військових. Рації уже передали львівським бійцям на Донеччину», – розповів голова Комітету підприємців Львівщини Роман Зафійовський. З його слів, КПЛ і надалі планує допомагати військовим, що захищають Україну від окупантів та терористів».

Як інформував «ЩЛ», зі Львова відправили військовим на сході України амуніцію, медикаменти й харчі, активісти також подарували 45 шоломів батальйону «Львів», а ще 625 передадуть на схід України.

dailylviv.com

До теми

17:59 27 вересня 2020 р.

250 українських військових вилетіли зі Львова в Конго

В командуванні сухопутних військ ЗСУ відбулись проводи військовослужбовців чергової ротації вертолітного загону місії ООН зі стабілізації в Демократичній Республіці Конго.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Мікропідприємці у Львові вийшли на захист спрощеної системи

Рубрика: Економіка

Парки Львова: території відпочинку чи забудов

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Кредити Льова повертатимуть ненароджені

Рубрика: Економіка

Медреформа: як довершити

Рубрика: Медицина

Всі відео розділу