Колодій сьогодні створюватиме виконком

16:26 23 січня 2014 р.


Фото: oblrada.lviv.ua

Сьогодні, 23 січня, ввечері у Львівській обласній раді відбудеться нарада, на якій вирішуватимуть питання про створення виконавчих комітетів на місцях - замість структур, які представляють вертикаль президента.

Про це під час прес-конференції-відеомарафону у Львівському прес-клубі повідомив депутат Львівської міської ради Любомир Мельничук.

"Зараз з Києва з дорученням і відповідними інструкціями від Народної ради про це їде голова ЛОР Петро Колодій",- сказав Любомир Мельничук.

Створення виконавчих комітетів дозволить, нарешті, запровадити пряме народовладдя, вважає Любомир Мельничук. Бо повноваження ЛОР настільки мізерні, що вона не впливає на ситуацію.

"До того часу ніхто з ЛОДА йти не збирається",- наголосив Любомир Мельничук.

Нагадаємо, що сьогодні львів'яни захопили приміщення облдержадміністрації й змусили її голову написати заяву про звільнення (відео).

dailylviv.com

До теми

00:06 17 січня 2021 р.

Німеччина вимагає від Росії розслідувати отруєння Навального після його повернення до Москви 17 січня

Німеччина передала Росії протоколи опитувань російського опозиціонера і критика Кремля Алєксєя Навального, зроблені під час його перебування в цій країні на лікуванні і реабілітації, і вимагає повністю розслідувати обставини його отруєння.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу