Хай не дуже культурний, але компетентний: соціологи дослідили, якого мера хоче Львів

11:52 14 жовтня 2020 р.

Серпневий настрій не змінився і в жовтні: соціологи кажуть, що рейтинг претендентів на голову Львівської ОТГ не зазнав суттєвих змін.

Два місяці тому за чинногоо мера Андрія Садового на виборах до Львівської ОТГ готові були голосувати понад 37% жителів Львова. За Руслана Кошулинського віддали би свої голоси 8,9% львів’ян, Олега Синютку – 7,5%, Ігоря Васюника – 5%, пише DailyLviv.

Такою була версія Центру з інформаційних проблем територій в межах дослідження «Соціально-психологічний стан Львова напередодні старту виборчої кампанії до місцевих органів самоврядування», яке презентували у Львівському пресклубі.

- Зараз, у жовтні, ми майже не бачимо змін, – повідомив  Петро Жук, керівник Центру з інформаційних проблем територій. ­– Проте, буде питання - наскільки новий міський голова матиме слухняну (або не слухняну) міську раду. Від цього залежить не лише бажана для міського голови третина міської ради, але і те, як себе будуть поводити різні політичні сили.

Відтак, фахівці Центру прогнозують другий тур виборів, де опонентами діючого мера можуть стати Олег Синютка, Руслан Кошулинський або Ігор Васюник.
Цікавими є пункт дослідження, у якому соціологи запитують, які риси характеру жителі Львова хочуть бачити в мера.

Виявилось, що насамперед він має бути компетентним (цього хочуть 48% опитаних), далі – працездатним (35,5%), і вже потім – порядним (32%).

За людяного мера висловились 25% жителів міста, досвідченого – 21%, справедливого – 19%.

Мера-патріота хочуть бачити в кріслі Ратуші 12, 5% опитаних, а людину високої культури  – майже 8,5%. Як показало дослідження, ще менше людей вважають, що міський голова мусить бути упевненим у власних силах – 7,9%.

Довідка:

Аудиторія: мешканці Львова від 18 років і старші. Еквівалентна пропорційна вибірка, що відповідає соціальній та віковій структурі населення Львова, складає 610 респондентів. Допустима похибка 3% при 90%-му рiвнi довiр'я за Стьюдентом. Метод опитування: телефонні інтерв’ю на основі випадкової вибірки телефонних номерів. Термін проведення: 10 -12 жовтня 2020.

Усвідомили небезпеку: кількість львів’ян, стурбованих через коронавірус, за два місяці зросла удвічі.

Соціологи розповіли, які політичні сили долають 5% бар’єр у Львові.


Відео: Львівський пресклуб

dailylviv.com

До теми

15:34 27 жовтня 2020 р.

Синютка закликав всі політсили, включно із Самопоміччю, об’єднатися в новообраній ЛМР

У Львівській міській раді «Європейська Солідарність» матиме найбільше представництво депутатів - близько 30%. Такими є попередні результати більшості соціологічних служб, а також паралельного підрахунку експертів «ЄС».

Рубрика: Політика

15:17 27 жовтня 2020 р.

Опрацьовано 100% протоколів: у Львівську міськраду заходить 5 партій

Сьогодні, 27 жовтня, на брифінгу «Львівщина після першого туру місцевих виборів» у Львівському пресклубі штаб "Європейської Солідарності" надав журналістам інформацію про результати голосування до Львівської міської ради, після опрацювання 100% протоколів ДВК.

Рубрика: Політика

14:47 27 жовтня 2020 р.

На двох стільцях: людина Садового, яка очолювала виборчу комісію, балотувалась до Львівської райради від іншої партії

Голова однієї з виборчих комісій у Львові, який представляв кандидата на посаду міського голови Львова Андрія Садового, примудрився одночасно бути кандидатом в депутати до Львівської районної ради від партії «Сила і честь».

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ “ОПОРА” про результати місцевих виборів-2020 на Львівщині

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу