Головний міліціонер Львівщини обіцяє узаконити Народні дружини (відео)

15:35 23 січня 2014 р.


Фото: vgolos.com.ua

Тільки після цього його відпустили мітингувальники, які захопили приміщення ЛОДА.

Начальник обласного управління МВС Олександр Рудяк запевнив також, що готовий включити до народних дружин працівників міліції, які разом з громадськими активістами будуть пильнувати за дотриманням правопорядку, відтак закликав людей зберігати спокій і не ламати кабінети ЛОДА. Рудяк пояснив: «Події в Україні – не в межах моєї компетенції. Якщо я вас не влаштовую, Львівська облрада може піти законним шляхом та прийняти рішення про недовіру мені та подати відповідні документи».

Начальник обласного управління МВС стверджував також, що підрозділи Внутрішніх військ станом на сьогодні не виїжджають до Києва. Про це повідомляє сьогодні, 23 січня, «Еспресо.TV»

Утім, як інформував «ЩЛ», голова Львівської ОДА Олег Сало вже зрікся своєї заяви про звільнення з посади керівника області. Відтак гарантії що ще один генерал міліції – Рудяк – дотримається свого слова, радше, не дасть ніхто.


Відео: Vgolos

dailylviv.com

До теми

14:52 15 січня 2021 р.

На фінансування партій у 2021 році передбачено 700 млн грн. Набільше отримає Слуга народу

На фінансування НАЗК передбачено 1,144 млрд гривень. Частину цих коштів, 697 млн, спрямують на фінансування парламентських партій. Про це йдеться у додатку № 3 до держбюджету України на 2021 рік.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу