Головне за тиждень на Львівщині - очільник області підбив підсумки

22:57 28 серпня 2022 р.

Фото до новини

Начальник ЛОВА Максим Козицький підсумував головні події, які відбулися на Львівщині за тиждень, що минає.

Про це, як інформує Dailylviv.com, Максим Козицький написав у своєму телеграмканалі:

- Через незадовільну роботу ДПС щомісяця місцеві бюджети Львівщини недоотримують близько 250 мільйонів гривень ПДФО. За ці кошти можна було б придбати близько 100 нових «школяриків» або 25 тисяч нових бронежилетів чи один байрактар.

Львівська ОВА дала протокольне доручення всім суб’єктам, які дотичні до цієї проблеми. Якщо Податкова не відреагує, будемо звертатися у Міністерство фінансів та Кабінет Міністрів України. 

- Львівщина найкраще в Україні підготувала заклади освіти до початку навчального року: 87% навчальних закладів нашої області мають укриття та можуть прийняти дітей на очне навчання. Докладніше про нараду з Міністром освіти і науки України Сергієм Шкарлетом.

- COVID-19 за тиждень підтвердили у 806 жителів області. Всього за останні сім днів провели 1522 дослідження. Для порівняння: з 15 по 21 серпня коронавірус підтвердили у 560 жителів області. У лікарнях Львівщини зараз перебувають 258 людей з цією недугою.

- Департамент фінансів Львівської ОДА активно долучився до формування проєкту державного бюджету на 2023 рік. Наші фахівці напрацювали пропозиції щодо покращення показників місцевих бюджетів.

- Уперше за 50 років на Львівщині збудують хлібопекарський комплекс. Йдеться про 20 мільйонів євро інвестицій та створення 3 тисяч робочих місць. Пектимуть хлібні вироби як для жителів України, так і на експорт.

- Понад 95 млн грн: тижневе фінансування з обласного бюджету. Куди скерували кошти.

- На Львівщині завершили фінансування пенсій за серпень. На це виділили 2,7 млрд гривень, що на 100% покриває потреби нашої області. 

- Народну дипломатію, яку ініціювали у Львівській ОВА, підтримали провідні митці з 55 країн світу. Проєкт «Фарби полум’я сердець», результат народної дипломатії, увійшов у Книгу рекордів України як наймасштабніша благодійна мистецька подія в історії України.

Тарасу Бобаничу (Хаммеру) присвоїли звання Героя України. Посмертно.

23 поїзди запізнюються через аварію на Львівській залізниці

На Львівській залізниці зійшли з рейок вагони: зміни в русі поїздів

 

 

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини