До Національного реєстру рекордів внесуть три досягнення львів’ян

13:34 27 травня 2016 р.


Фото: прес-служба Львівської міськради

30 травня у ЛМР відбудеться презентація книги «Національний реєстр рекордів України – 2016».

«30 травня о 14:00 у залі Львівської міської ради експерти Національного реєстру рекордів зареєструють під час презентації свого друкованого видання досягнення львів’ян», – повідомили в п’ятницю в прес-службі міськради, де також поінформували:

«До книги «Національний реєстр рекордів України – 2016», яку презентуватимуть 30 травня о 14:00 у залі Львівської міської ради, увійшли 24 національних рекорди львів’ян, зареєстрованих експертами Національного реєстру рекордів упродовж року. Саме такою активністю мотивоване рішення експертів провести презентацію книги «Національний Реєстр Рекордів України–2016» у Львові.

Аналогічні заходи вже відбулися в містах, які увійшли до трійки лідерів за кількістю зареєстрованих рекордів, а саме – в Києві, Харкові та Одесі. На події будуть присутні представники місцевої влади, Національного реєстру рекордів та рекордсмени. Кожному рекордсмену і журналісту буде вручена в подарунок книга рекордів».

dailylviv.com

До теми

21:22 19 січня 2022 р.

Львівщина опинилась у помаранчевій зоні

Відбулось засідання комісії ТЕБ і НС, яке ініціював департамент охорони здоров’я Львівської ОДА у зв’язку з поширенням на території області коронавірусної інфекції.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Політичні переслідування: Порошенко - №1

Рубрика: Політика

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу