Голова Буської РДА на Львівщині – вже не «регіонал»

16:17 24 січня 2014 р.


Фото: busk-rda.gov.ua

Цього вимагали від нього на позачерговій сесії депутати районної ради.

Відтак сьогодні, 24 січня, голова Буської райдержадміністрації Володимир Сай, а також троє депутатів райради від «Партії регіонів» написали заяви про вихід з партії. Як повідомив заступник голови Буської районної ради свободівець Богдан Гринишин, на позачерговій сесії депутати підтримали рішення зборів депутатів усіх рівнів Львівської області, які відбулися 22 січня 2014 року в Києві.

Зокрема, заявили про підтримку боротьби українського народу за збереження державної незалежності і суверенітету України, відновлення конституційного ладу та гарантування дотримання і непорушності прав людини і громадянина України. На сесії також було висловлено недовіру голові Буської РДА Володимирові Саю (за це рішення проголосувало 28 депутатів із 54).

Депутати фракції ВО «Свобода» виголосили заяву, в якій закликали голову РДА та заступників вийти з «Партії регіонів». Після сесії Володимир Сай та його заступник Євген Кичурчак, який водночас є депутатом райради, принесли заяви про свій вихід з партії.

Також написали заяви про вихід з Партії регіонів депутати районної ради Василь Горошко та Мар'яна Діжак. Після сесії на Майдані в Буську  відбулося віче, на якому депутати оголосили громаді про ухвалені рішення.

Про це повідомляє сьогодні, 24 січня, прес-служба Львівської обласної організації ВО «Свобода».

dailylviv.com

До теми

00:06 17 січня 2021 р.

Німеччина вимагає від Росії розслідувати отруєння Навального після його повернення до Москви 17 січня

Німеччина передала Росії протоколи опитувань російського опозиціонера і критика Кремля Алєксєя Навального, зроблені під час його перебування в цій країні на лікуванні і реабілітації, і вимагає повністю розслідувати обставини його отруєння.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу