Голос на Львівщині представив свою команду на місцевих виборах

11:33 19 вересня 2020 р.

Фото до новини

Понад 1355 кандидатів у депутати різних рівнів, міський голова Львова і 11 голів ОТГ - “Голос” на Львівщині представив свою команду на місцевих виборах.

Про це інформує пресслужба осередку партії “Голос” на Львівщині.

Висунення кандидатів відбулося під час конференції 18 вересня. Львівська обласна територіальна організація політичної партії «ГОЛОС» на своїх перших місцевих виборах висунула команду в обласну раду, у сім районних рад Львівської області і 45 команд в ОТГ, у тому числі - у Львівську.  Загалом затверджено більше 1350 кандидатів у депутати.

“Голос” також затвердив 11 кандидатів на голів ОТГ - у Львові, Пустомитах, Давидові, Зимній Воді, Солонці, Жидачеві, Ходорові, Миколаєві, Новояворівську, Яворові та Бориславі.

“Нові та професійні”, - так охарактеризував кандидатів лідер партії “Голос” на Львівщині Ярослав Рущишин. - “У “Голосі” ви побачите фахових, амбітних людей, об’єднаних спільними цінностями та непомічених у «старих» політичних силах. Ми йдемо на місцеві вибори перемагати. Це підтверджує позитивна динаміка росту рейтингів нашої політичної  сили по всій країні. Запит саме на «Голос» закономірний, адже виборець не хоче ані старих політиків, які десятиліттями займають свої крісла, ані аматорів, які прийшли до влади рік тому”, - пояснив Ярослав Рущишин.

На конференції партія представила програми розвитку Львова та Львівщини “Діємо разом”. План дій передбачає впровадження нової якості політики через сталу мобільність, стимулювання підприємництва, адаптацію до зміни клімату, цифрову трансформацію, підтримку науки, освіти та громадянського суспільства. Головна мета - завести у регіон інвестиції та збільшити заможність мешканців нових об'єднаних громад.

«Голос» скерує звернення до НКРЄ з вимогою не передавати на баланс ОСББ газові мережі в будинках.

Боротися проти жертовних вогнів закликали у Львові священників, учителів і сільських старостів.

Замість "розірваних" - у Львові радять будувати велодоріжки "замкненого" циклу.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини