Глава МЗС Росії запевняє, що вона не окупує Схід України (відео)

20:05 14 березня 2014 р.


Фото: dt.ua

Про це він заявив у п’ятницю на прес-конференції в Лондоні за підсумками переговорів з держсекретарем США Джоном Керрі щодо агресії Кремля стосовно нашої країни.

За його словами, як передає сьогодні, 14 березня, інформагенція «Интерфакс», «Російська Федерація ніяких планів вторгнення у південно-східні регіони України не має і не може мати». Втім, одразу ж після цих запевнень міністр закордонних справ Росії Сєргєй Лавров супечив собі, продовжуючи втручатись у внутрішні справи України тирадою: «Ми виходимо з того, що права росіян, права угорців, права болгар, як і власне українців, обов'язково повинні бути забезпечені, повинні бути захищені».

А запевнивши також, що «Росія жодним чином не ухиляється від діалогу з Україною», глава МЗС РФ сам собі заперечив іншою своєю тирадою: «Українська сторона запропонувала провести Раду міністрів закордонних справ СНД – вона зараз є головою СНД – у Києві буквально в ці дні. Ми висловилися за те, щоб, у відповідності до правил процедури, організувати для початку засідання заступників міністрів закордонних справ і провести його в штаб-квартирі СНД в Мінську, але, на жаль, українські колеги відмовилися від цього».

Але після цього надто явного свідчення відмови Кремля від переговорів з Україною на належному їм рівні Лавров заявив, що нібито навпаки: «Таким чином Україна сама ухиляється від діалогу».

Як повідомляв «Щоденний Львів», глава МЗС Росії чітко засвідчив намір її керівництва анексувати Крим.


Відео: «Телеканал новин «24»

dailylviv.com

До теми

13:19 17 жовтня 2021 р.

Злодії у законі, які потрапили в санкційний список РНБО, виправдані. Сталася помилка

У п’ятницю секретар Ради національної безпеки та оборони (РНБО) Олексій Данілов повідомив, що у санкційних списках «злодіїв у законі» припустилися помилки щодо 108 осіб.

Рубрика: Політика

22:42 15 жовтня 2021 р.

РНБО схвалила план оборони України

РНБО розглянула у режимі «таємно» і схвалила план оборони України, в якому реалізовано принцип всеохоплюючої оборони держави, запроваджений Стратегією воєнної безпеки України.

Рубрика: Політика

20:44 15 жовтня 2021 р.

"Круті тачки" політиків з Верховної Ради та держорганів передати захисникам на сході Україні, - порада з Польщі

Автомобіль ексшефа Укравтодору, звинуваченого в корупції Славоміра Новака, вартістю кількадесят тисяч євро передано прикордонним службам задля захисту польського кордону на сході.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Доступні кредити 5-7-9% на Львівщині

Рубрика: Економіка

100 днів ринку землі у Львівській області

Рубрика: Економіка

Маркетплейс для провайдерів, влади та ГО

Рубрика: Освіта і наука

Йосиф Ситник, заступник голови ЛОО ВО "Свобода", про політичні кулуари

Рубрика: Політика

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу