Ґендерну політику порівняли з білочкою та рибкою біля дерева

19:46 4 березня 2019 р.

Жінки сьогодні мають рівні права з чоловіками, але не мають однакових можливостей. І економічна ситуація в Україні не буде поліпшуватися, якщо рішення прийматимуть не жінки.

Про це сьогодні, 4 березня, під час круглого столу на тему: «Лідерство жінок у мажоритарних виборчих округах. Стан, виклики, кращі практики та перспективи», що відбувся у Львівському прес-клубі, заявила голова західноукраїнського центру «Жіночі перспективи» Любов Максимович.

- Ситуація подібна на таку, коли біля дерева ставлять білочку, рибку в акваріумі, зайчика та лисичку і кажуть: «Ви всі маєте можливість залізти на дерево». Зрозуміло, що рибка має право залізти на дерево, але не має можливості. Ось так сьогодні і з ґендерною політикою в Україні, - порівняла вона. 

Любов Максимович вважає, що жінки мають великий потенціал, але недооцінюють себе.

- Лідерству треба вчитися. Має бути робота з партіями. У нас всі декларували ґендерну квоту. А в підсумку жінки опинилися в непрохідному списку. І тільки одна партія дотрималася тієї квоти – 30 на 70, - зазначила голова західноукраїнського центру «Жіночі перспективи».

Також, на її думку, ті 12 відсотків жінок-депутаток Верховної Ради виконують половину роботи всього депутатського корпусу. 

- Я аналізувала роботу. І бачу, що можна взяти цих жінок, додати до них ще 12 відсотків з чоловічого крила. І робота буде робитися, - переконана вона. 


Відео: Львівський прес-клуб

dailylviv.com

До теми

23:20 22 вересня 2020 р.

У райрадах на Львівщині скоротять більше половини працівників

У райрадах на Львівщині скоротять 50-60% працівників. Про це повідомив керівник обласного департаменту економічної політики Степан Куйбіда. Усе через проєкт постанови про утворення та ліквідацію районів в Україні.

Рубрика: Політика

20:04 22 вересня 2020 р.

ОПЗЖ на Львівщині боїться оприлюднювати списки

21 вересня у Львові мала відбутися партійна конференція Львівської регіональної організації «Опозиційна платформа - За життя» з висунення кандидатів до місцевих рад. Виконавши умови попередньої акредитації, представниці видання «Точка ОПОРИ», відмовили в участі у заході через карантинні обмеження.

Рубрика: Політика

17:47 22 вересня 2020 р.

У Львівській обласній прокуратурі представили заступників прокурора

Керівник Львівської обласної прокуратури Антон Войтенко у вівторок, 22 вересня, представив колективу першого заступника Романа Павленка та заступника – Миколу Друзюка.

Рубрика: Політика

12:17 22 вересня 2020 р.

На Львівщині депутати обурилися нефінансуванням з Києва на боротьбу з Covid-19 (відео)

Під час засідання сесії Львівської обласної ради кілька депутатів прийняте рішення про незадовільну роботу Уряду щодо використання антиковідного фонду.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Мікропідприємці у Львові вийшли на захист спрощеної системи

Рубрика: Економіка

ОСББ і Львівгаз: війна за межі мережі. Хто правий?

Рубрика: Економіка

Настрої львів'ян напередодні місцевих виборів-2020

Рубрика: Політика

МАФи у Львові: залишити чи ліквідувати?

Рубрика: Економіка

Бюджети-2021: у межах нових ОТГ і в умовах карантину

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу