Феодосійських морських піхотинців передислоковують на материкову частину України (оновлено, відео)

16:21 25 березня 2014 р.

Про це повідомив у вівторок офіцер управління їх батальйону – старший лейтенант Анатолій Мозговий.

Він розповів сьогодні, 25 березня, «Українській правді»: «Ми на території Генічеська. Нас розквартирували. У нас все в порядку».

Ще одна група морських піхотинців наразі – все ще залишається у Феодосії, однак і вона готується до відправки на материкову частину України. Заступник командира батальйона Володимир Баранюк пояснив, що перед відправленням про захоплення частини і про те, як відпускали військових.

За його словами, першими відпустили офіцерів, а частину морпіхів російські окупанти тримали до того моменту, поки перша група не поїде. Натомість досі не випустили командира частини у Феодосії Дмитра Делятицького і заступника командира з виховної роботи Ростислава Ломтєва.

Натомість керівник Центру військово-політичних досліджень та організатор групи «Інформаційний Опір Дмитро Тимчук повідомив у вівторок на своїй сторінці в інтернет-мережі «Facebook»:

«За оперативними даними групи «Інформаційний Опір», українські морські піхотинці, які виводяться з Криму, прямують через Генічеськ на Мелітополь. Тут на базі однієї з військових частин ЗС України створено пункт прийому військовослужбовців, виведених з АРК. Далі морпіхи прямуватимуть в один із населених пунктів Одеської області, де на базі виведеного батальйону морської піхоти буде формуватися 1-а бригада морської піхоти.

Паралельно вирішується питання з евакуацією інших частин і підрозділів ЗС України з Криму (точніше, тих військовослужбовців з їх складу, які залишилися вірними української присяги). Крім того, Міноборони і Генштаб відпрацьовують варіанти вивозу на материк членів сімей військовослужбовців. Доля техніки і озброєння, а також майна наших військових частин залишається неясною.

Військове відомство веде переговори з Міноборони і Генштабом ЗС Росії в телефонному режимі. Але вище командування окупантів не демонструє бажання вести конструктивний діалог і вирішувати найактуальніші проблеми , що стосуються долі військових частин ЗС України у Криму».

Як інформував «Щоденний Львів», Феодосійський батальйон морської піхоти трансформують у бригаду


Відео: Umka1i

dailylviv.com

До теми

18:16 21 жовтня 2021 р.

ЦНАП у Львові приймає від мешканців замовлення на адмінпослугу без візиту

У Львові розвивають дистанційні сервіси комунікації з владою. Тож мешканці можуть замовити потрібну їм адміністративну послугу без візиту до ЦНАП – для цього потрібен лише доступ до інтернету.

Рубрика: Політика

13:19 17 жовтня 2021 р.

Злодії у законі, які потрапили в санкційний список РНБО, виправдані. Сталася помилка

У п’ятницю секретар Ради національної безпеки та оборони (РНБО) Олексій Данілов повідомив, що у санкційних списках «злодіїв у законі» припустилися помилки щодо 108 осіб.

Рубрика: Політика

22:42 15 жовтня 2021 р.

РНБО схвалила план оборони України

РНБО розглянула у режимі «таємно» і схвалила план оборони України, в якому реалізовано принцип всеохоплюючої оборони держави, запроваджений Стратегією воєнної безпеки України.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Європейський день боротьби з торгівлею людьми

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Притулок для тварин у Львові: хто гальмує

Рубрика: Ситуації і пригоди

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу