Феодосійський батальйон морської піхоти погоджується залишити Крим лише із зброєю (відео)

22:32 23 березня 2014 р.


Фото: cossackland.org.ua

Натомість російські окупанти вимагають залишити її й продовжують блокувати військову частину.

Українські морські піхотинці з Феодосії завантажили зброю і боєприпаси в машини і чекають наказу про виїзд з Криму. Натомість російські окупанти вимагають залишити її й продовжують блокувати військову частину.

Однак морські піхотинці заявили агресорам, що поїдуть лише з вантажівками й на БТР-ах із Державним Прапором України та стягом свого батальйону. Якщо ж до наказу про виїзд хтось незаконно спробує проникнути на територію частини – відкриють вогонь на ураження.

Повідомляючи про це сьогодні, 23 березня, «5 канал» цитує капітана Феодосійського батальйону морської піхоти Олександру Лантуа: «Личный состав не видит никаких причин, почему мы должны сдавать вооружение. Мы люди военные, соответственно, мы отвечаем за нашу технику, за наше оружие. Нас никто не захватывал, нас никто не побеждал, и мы не видим никаких причин, почему мы должны ее здесь оставлять».

Натомість лейтенант Феодосійського батальйону морської піхоти Анатолій Мозговой запевнив: «Если будет штурм – мы все готовы к действиям адекватным. Личный состав, даже те, кто готов остаться, договорились оставаться здесь до логического конца. Все защищаем свою часть, остаемся до момента, как нас заверила российская сторона, когда нам с честью, с боевым знаменем дадут отсюда уйти».

Як повідомляв «Щоденний Львів», переважна більшість військовослужбовців тактичної групи «Крим» вірна присязі України – в цьому запевнив у неділю її командир, генерал-майор Олег Струцінський, зокрема, Феодосійський батальйон морської піхоти підняв сьогодні Державний Прапор України й готується відбити штурм.


Відео: 5 канал

dailylviv.com

До теми

18:16 21 жовтня 2021 р.

ЦНАП у Львові приймає від мешканців замовлення на адмінпослугу без візиту

У Львові розвивають дистанційні сервіси комунікації з владою. Тож мешканці можуть замовити потрібну їм адміністративну послугу без візиту до ЦНАП – для цього потрібен лише доступ до інтернету.

Рубрика: Політика

13:19 17 жовтня 2021 р.

Злодії у законі, які потрапили в санкційний список РНБО, виправдані. Сталася помилка

У п’ятницю секретар Ради національної безпеки та оборони (РНБО) Олексій Данілов повідомив, що у санкційних списках «злодіїв у законі» припустилися помилки щодо 108 осіб.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Європейський день боротьби з торгівлею людьми

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Притулок для тварин у Львові: хто гальмує

Рубрика: Ситуації і пригоди

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу