Джо Байден на борту Air Force One вилетів до Європи

17:56 23 березня 2022 р.

Фото до новини

Білий дім повідомив, що головною метою візиту американського лідера до Брюсселя і Варшави стане зміцнення єдності Заходу перед обличчям російської агресії в Україні та узгодження подальших кроків у цій справі

Про це інформує Польське радіо, пише Dailylviv.com.

Президент США Джо Байден вже на шляху до Європи. Білий дім повідомив, що головною метою візиту американського лідера до Брюсселя і Варшави стане зміцнення єдності Заходу перед обличчям російської агресії в Україні та узгодження подальших кроків у цій справі.

З Вашингтону повідомляє кореспондент Польського радіо Марек Валкуський:

«Джо Байден вирушив з Білого дому перед дев’ятою годиною ранку за вашингтонським часом, тобто близько чотирнадцятої за польським часом. Президент США вирушив гелікоптером Marine One на базу Ендрюс під Вашингтоном, звідки на борту Air Force One полетів до Європи.

Прибуття до Брюсселя очікується близько 21 години. Перед вильотом журналісти запитали Джо Байдена про небезпеку використання росією хімічної зброї. "Я вважаю, що це реальна загроза", - відповів він.

У четвер у Брюсселі президент США візьме участь у надзвичайному саміті НАТО, засіданні Європейської ради та зустрічі Великої сімки. Темою цих зустрічей буде війна в Україні, а зокрема санкції проти росії, військова допомога Києву, військове посилення східного флангу НАТО та гуманітарна криза.

Білий дім також повідомив, що під час візиту до Польщі Джо Байден зустрінеться з американськими солдатами та людьми, що займаються допомогою біженцям. У суботу в програмі президента США заплановано двосторонню зустріч із президентом Анджеєм Дудою та промову на тему ситуації в Україні».

 

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів