Американських військ в Україні не буде, - Байден

22:38 8 грудня 2021 р.

Президент США Джо Байден в середу, 8 грудня, виключив можливість введення американських військ в Україну або одностороннього застосування сили проти Росії у відповідь на вторгнення в Україну.

Американський президент відповідав на запитання журналістів, виходячи з Білого дому до гелікоптера Marine One. На питання, чи припускає він введення американських військ в Україну, він відповів, що цей варіант «не розглядається» . Про це повідомила Українська служба Польського радіо, пише Dailylviv.com

Президент США Джо Байден в середу, 8 грудня, виключив можливість введення американських військ в Україну або одностороннього застосування сили проти Росії у відповідь на вторгнення в Україну. Він оголосив, що до п'ятниці оголосить дату зустрічі п'яти країн НАТО, у тому числі США, з представниками Росії щодо «занепокоєння» Москви щодо дій Альянсу.

Так Байден послався на свою відеоконференцію з президентом Росії Владіміром Путіним у вівторок, 7 грудня.

Американський президент відповідав на запитання журналістів, виходячи з Білого дому до гелікоптера Marine One. На питання, чи припускає він введення американських військ в Україну, він відповів, що цей варіант «не розглядається».

«Ми маємо моральний і юридичний обов’язок перед нашими союзниками у НАТО згідно зі статтею V. Це святий обов’язок. Це зобов’язання не стосується України», - сказав Джо Байден.

Він також заявив, що під час розмови з президентом Росії він погрожував йому застосуванням санкцій, «яких він ніколи раніше не бачив», скерування додаткових сил на східний фланг НАТО та озброєння України.

Також американський президент сказав, що у випадку нового російського вторгнення на Україну, він не має наміру «односторонньо» застосовувати силу проти Росії і додав, що це б залежало від дій інших членів НАТО.

 

 

dailylviv.com

До теми

20:34 23 січня 2022 р.

Росія може відрізати Україну від Заходу, вдаривши з Білорусі вздовж кордону з Польщею, Словаччиною, Угорщиною

Таку версію озвучив на хвилях Польського радіо 24 директор Інституту військової стратегії Академії воєнного мистецтва, генерал Боґуслав Самоль. Напрямок на Луцьк та Львів нині погано захищений українською армією, вважає польський генерал.

Рубрика: Політика

11:53 23 січня 2022 р.

Москва хоче шляхом агресії змінити владу в Україні: жалюгідні кандидатури

Адміністрація США має подібну з Форін офісом Великої Британії інформацію, що метою російського вторгнення в Україну є зміна українською влади на лояльну до Москви.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Політичні переслідування: Порошенко - №1

Рубрика: Політика

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу