Дві політсили на Львівщині отримали найбільше представників у міських ТВК

18:37 17 серпня 2020 р.

Центральна виборча комісія, водночас із створенням обласної та районних комісій, утворила у Львівській області 39 міських територіально виборчих комісій.

Про це інформує ГМ "Опора".

Найбільше представників у міських ТВК отримали «Європейська Солідарність» та «Батьківщина».  Найстаршому члену комісії 81 рік, а наймолодшим – 18.

Відповідно до частини 1 статті 203 Виборчого кодексу України склад територіально виборчих комісій формується за поданням зареєстрованих у встановленому законом порядку місцевих організацій політичних партій у кількості не менше 9 і не більше 18 осіб. Усі міські територіальні виборчі комісії на Львівщині складаються з 18 осіб.

38 політичних сил делегували до складу міських ТВК Львівщини 702 представників. Найбільше членів у комісіях отримали «Європейська Солідарність» та ВО «Батьківщина» по 93 особи. «Слуга народу» та «Опозиційна платформа – За життя» по 89 членів відповідно. Таку кількість можна пояснити тим, що всі вони у відповідності до частини 3 статті 203 Виборчого кодексу України скористалися можливістю подати максимально можливу кількість членів, а саме по 2 осіб, які увійшли до складу комісії автоматично. Ще 55 членів комісій ці партії сумарно отримали за поданням своїх місцевих організацій партій за результатами жеребкування.

Двох представників автоматично і одного шляхом жеребкування «Голос» отримав у Золочівській, Пустомитівській та Стрийській міських територіально виборчих комісіях. Загалом у політичної партії 78 представників.

Партія «За майбутнє», яка уклала договір з однойменною парламентською фракцією, подала 38 кандидатур. Ще двох членів отримала шляхом жеребкування. Загалом у партії 40 представників.

Натомість партія «Солідарність жінок України», яка уклала договір з депутатською групою «Довіра» подала 3 осіб у Львівську, Стрийську та Яворівську міські ТВК. Одного представника у Трускавецькій міській територіально виборчій комісії «Солідарність жінок України» отримала шляхом жеребкування. Разом - 4 осіб.

Загалом 5 партій, які мають парламентську фракцію та дві партії, які уклали договір з депутатськими групами, мають 486 з 702 представників у міських ТВК Львівської області, що 69% від усього кількісного складу. Таким чином решта – 31 політична партія, яка також має представництво у міських комісіях (31% усіх членів ТВК або 216 осіб). Це свідчить про фактичну монополію парламентських партій у міських територіальних виборчих комісіях Львівщини.

Додамо, перше засідання обласної ТВК пройшло без масок, але зі свяченою водою.

Циганська і ще 9 партій матимуть представників в обласній виборчій комісії.

dailylviv.com

До теми

20:34 23 січня 2022 р.

Росія може відрізати Україну від Заходу, вдаривши з Білорусі вздовж кордону з Польщею, Словаччиною, Угорщиною

Таку версію озвучив на хвилях Польського радіо 24 директор Інституту військової стратегії Академії воєнного мистецтва, генерал Боґуслав Самоль. Напрямок на Луцьк та Львів нині погано захищений українською армією, вважає польський генерал.

Рубрика: Політика

11:53 23 січня 2022 р.

Москва хоче шляхом агресії змінити владу в Україні: жалюгідні кандидатури

Адміністрація США має подібну з Форін офісом Великої Британії інформацію, що метою російського вторгнення в Україну є зміна українською влади на лояльну до Москви.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Політичні переслідування: Порошенко - №1

Рубрика: Політика

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу