Донбас тероризують до 15 тисячі бойовиків, – речник АТО (відео)

14:05 3 липня 2014 р.


Фото: Inforesist.org

Про це повідомив у четвер прес-офіцер антитерористичної операції Олексій Дмитрашківський.

Телевізійний «5 канал» інформує сьогодні, 3 липня, в повідомленні «На Донбасі перебуває до 15 тис. терористів, – прес-офіцер АТО»:

«На території Донеччини та Луганщини перебуває близько 15 тисяч бойовиків. Таке число «5-му каналу» телефоном повідомив речник антитерористичної операції Олексій Дмитрашківський.  Водночас, в АТО наголосили, що українські силовики продовжують звільняти захоплені міста сходу та нарощують активні дії.

«Підрозділи АТО протягом 2 діб виконали своє завдання по звільненню захоплених міст. Взяті під контроль населені пункти Закотне, Райгородок, Різниківка, Райолександрівка. Створені передумови для взяття населеного пункту Миколаївка під свій контроль, тим самим відрізавши постачання для терористів матеріально-технічного забезпечення зі Сходу. Встановлений контакт з блокпостом, який тривалий час знаходився у важких умовах, наразі налагоджений зв’язок, людям доставляється і їжа, і вода. Активні дії на цьому напрямку нарощуються», – відзвітував Олексій Дмитрашківський. 

За даними прес-офіцера, терористи повністю дезорієнтовані та зазнали значних втрат в живій силі та техніці. Інформація про втрати терористів приховується ватажками, щоби не деморалізувати їхні залишки».


Відео: 5 канал

dailylviv.com

До теми

22:48 28 червня 2022 р.

Засідання Ради Безпеки ООН щодо України – наживо з перекладом українською

28 червня о 22:00 розпочалося засідання Ради Безпеки ООН, де обговорюють новий злочин російської армії проти українців - ракетний удар по торговельному центрі у Кременчуці (Полтавська область).

Рубрика: Політика

19:15 28 червня 2022 р.

Львівщина готується до агресії з Білорусі: споруджують додаткові оборонні та інженерні мережі, - ЛОВА

Загроза вторгнення з боку Білорусі є високою. До всіх ймовірних сценаріїв розвитку подій готуються не лише прикордонні з країною області, але й Львівщина.

Рубрика: Політика

16:42 28 червня 2022 р.

Світовий рекорд: Львів і українці в 47-ми країнах одночасно заспівали "Ой у лузі червона калина"

Сьогодні, 28 червня, у День Конституції України встановили світовий рекорд з одночасного виконання пісні «Ой у лузі червона калина». Її заспівали 1086 учасників у 47 країнах світу. Голова локація була на площі біля пам’ятника Кобзареві у Львові.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу