Донбас тероризують до 15 тисячі бойовиків, – речник АТО (відео)

14:05 3 липня 2014 р.


Фото: Inforesist.org

Про це повідомив у четвер прес-офіцер антитерористичної операції Олексій Дмитрашківський.

Телевізійний «5 канал» інформує сьогодні, 3 липня, в повідомленні «На Донбасі перебуває до 15 тис. терористів, – прес-офіцер АТО»:

«На території Донеччини та Луганщини перебуває близько 15 тисяч бойовиків. Таке число «5-му каналу» телефоном повідомив речник антитерористичної операції Олексій Дмитрашківський.  Водночас, в АТО наголосили, що українські силовики продовжують звільняти захоплені міста сходу та нарощують активні дії.

«Підрозділи АТО протягом 2 діб виконали своє завдання по звільненню захоплених міст. Взяті під контроль населені пункти Закотне, Райгородок, Різниківка, Райолександрівка. Створені передумови для взяття населеного пункту Миколаївка під свій контроль, тим самим відрізавши постачання для терористів матеріально-технічного забезпечення зі Сходу. Встановлений контакт з блокпостом, який тривалий час знаходився у важких умовах, наразі налагоджений зв’язок, людям доставляється і їжа, і вода. Активні дії на цьому напрямку нарощуються», – відзвітував Олексій Дмитрашківський. 

За даними прес-офіцера, терористи повністю дезорієнтовані та зазнали значних втрат в живій силі та техніці. Інформація про втрати терористів приховується ватажками, щоби не деморалізувати їхні залишки».


Відео: 5 канал

dailylviv.com

До теми

15:00 18 червня 2021 р.

Сергій Доротич зізнався у Львові про те, ким проплачений Рух #SaveФОП і зв'язки з олігархами

Рух #SaveФОП оголосив про всеукраїнську мобілізацію на акцію «Похорон мікробізнесу», яка запланована на 29 червня о 10.00 в Києві на Майдані Незалежності.

Рубрика: Політика

09:21 17 червня 2021 р.

Сьогодні у Львові депутати голосуватимуть проти узаконення гендеру

Міжфракційне депутатське об'єднання Львівської міської ради заперечує просування гендерної ідеології в законодавство України і запровадження ідеологічно-медичних понять “сексуальна орієнтація” та “гендерна ідентичність” у Кримінального кодексі та Кодексі про адміністративні правопорушення.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Конкурс на шкільне загальнонаціональне велике об’єднавче меню

Рубрика: Економіка

Уряд Прайд №5488

Рубрика: Політика

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу