Десантно-штурмові війська: 14 Героїв України, 7 з них - посмертно

09:39 21 листопада 2021 р.

Фото до новини

Міноборони привітало воїнів-десантників і ветеранів з днем Десантно-штурмових військ Збройних Сил України.​

"Десантно-штурмові війська Збройних Сил України - наш молодий рід військ, який, втім, має славетні традиції. ДШВ - це ні страху, ні сумніву, ДШВ - це там, де найважче, ДШВ - це ті, хто битимуться до останнього, - йдеться у привітанні Міністерства оборони, пише Dailylviv.com- Цю готовність ви продемонстрували у рубіжному для долі нашої країни 2014-му. Українські крилаті піхотинці стали в числі перших на захист держави з початком збройної агресії Російської Федерації. ​Парашутно-десантні та аеромобільно-десантні підрозділи виконували найскладніші завдання на найнебезпечніших напрямках". ​

"Найвищою державною нагородою України - званням Герой України з врученням ордену «Золота Зірка» відзначено 14 воїнів ДШВ, на жаль, 7 із них - посмертно. За час проведення АТО/ООС загинули більше п’ятисот військовослужбовців Десантно-штурмових військ", -​ наголошено у привітанні.

Десантно-штурмові війська Збройних сил України, ДШВ ЗСУ — це окремий рід військ у складі Збройних сил України, призначений діяти як повітряний десант, а також для виконання бойових завдань у тактичному та оперативному тилу ворога. До складу військ входять повітрянодесантні, аеромобільні та штурмові частини.

Десантно-штурмові війська перебувають у постійній бойовій готовності і є наймобільнішим родом військ, який спроможний виконувати будь-яке завдання в різних умовах.

Офіцери управління ОК «Захід» привітали поранених бійців у львівському госпіталі

Львівських десантників привітали з днем сформування 80-ї бригади й нагородили

174 військових авіаторів зі Львівщини нагородили медалями ООН

 

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів