Автора «Молодвіжу» призначили керівником управління ЛМР | Новини Львова

Автора «Молодвіжу» призначили керівником управління ЛМР

11:47 3 січня 2020 р.

  • 0

Керівником новоствореного управління молодіжної політики призначено Олександра Николяка. Наразі він обіймає цю посаду за контрактом. Додамо, Олександр Николяк протягом двох років був студентським мером Львова.

Про це інформує пресслужба ЛМР.

З початку 2020 року в мерії Львова діють окремі два управління: управління спорту та управління молодіжної політики. Рішення щодо реорганізації управління молоді та спорту департаменту гуманітарної політики шляхом поділу на управління спорту департаменту гуманітарної політики та управління молодіжної політики департаменту гуманітарної політики було прийнято ухвалою № 5438 від 19 вересня 2019 р.

Нагадаємо, Олександр Николяк, є автором форуму, який називався «Молодвіж».

"Назва – це тренд, який ми створили самі. Як ми використовуємо це слово, так воно і буде звучати. Потім створили молодіжний центр із такою назвою. Депутати не хотіли з першого разу голосувати за нього, але ми їх листами переконали, що це є тренд, що це класна назва для молоді, – пояснив у відеопрограмі "Неформальна приміряльня" Олександр Николяк.

На репліку ведучого відеопрограми Романа Шостака про те, що студенти у Львові в час російської воєнної агресії на Донбасі надали офіційного статусу сленговому російському слову “двіжуха”, Олександр Николяк, зокрема, відповів, що “ми обрали те, щоби зайшло молоді під сучасний лад”.

Біографічна довідка

Олександр Тарасович Николяк

Дата народження: 20.09.1994р., м. Львів

Освіта вища:

2012р — 2018р. — Національний університет «Львівська політехніка», кваліфікація: ступінь вищої освіти магістр, спеціальність «Комп'ютерні науки», спеціалізація «Управління проектами»

з 2016 р. —  Національний університет «Львівська політехніка», Інститут права та психології.

Досвід роботи:

жовтень 2012р. — жовтень 2013р. — активіст Колегії та профбюро студентів Інституту комп’ютерних наук та інформаційних технологій НУ «ЛП»;

жовтень 2013р. — травень 2016р. — голова Колегії та профбюро студентів Інституту комп’ютерних наук та інформаційних технологій НУ «ЛП»;

травень 2014р.- травень 2015р. — керівник медіа-відділу всеукраїнської молодіжної громадської організації «Національний студентський союз»;

березень 2015р. — голова організаційного комітету традиційного щорічного фестивалю «Весна політехніки»;

грудень 2015р. — по сьогодні — заступник голови Колегії і профкому студентів та аспірантів Національного університету «Львівська політехніка»;

травень 2016р. — травень 2017р. — голова Колегії студентів Національного університету «Львівська політехніка»;

листопад 2016р. — листопад 2017р. — Студентський віце-мер Львова Студентської ради м. Львова;

з 17.11.2017р. — по сьогодні — позаштатний радник Львівського міського голови з питань студентського самоврядування;

з 02.01.2020р. — начальник управління молодіжної політики департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради за строковим трудовим договором (контрактом).


Відео: Львівський пресклуб

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

13:55 6 липня 2020 р.

Львів'янин Ярослав Гарцула перший в Україні отримав найвищу відзнаку Бельгії

Почесного консула Його Величності Короля Бельгії у Львові Ярослава Гарцулу нагородили найвищою відзнакою Бельгії за його десятирічний внесок у розвиток бельгійсько-української співпраці.

Рубрика: Політика