Астрономи офіційно й навічно зареєстрували зірку «Путін-Х*йло!»

21:55 3 липня 2014 р.


Фото: facebook.comandriy.yusovphotos

Як повідомляє нардеп-ударівець Андрій Юсов, відкриті планети в околицях зірки, за міжнародними правилами, будуть названі аналогічно.

Народний депутат із парламентської фракції партії «УДАР» Андрій Юсов повідомляє на своїй сторінці в інтернет-мережі «Facebook»

«Українські астрономи разом з міжнародними колегами на прохання Одеських активістів назвали зірку на честь відомої народної пісні «Путін-Хуйло!» (Putin-Huilo!). Зірку названо в рамках проекту «PALE BLUE DOT», що проводиться міжнародною організацією «White Dwarf Research Corporation» з метою підтримки астрономічних пошуків.

Небесні координати зірки: Пряме сходження: 18h 59m 47.09s, Схил: 46* 26' 44'', Зоряна величина: 11. Номер зірки у міжнародному каталозі: KIC 9696936: Зірка розсташована в полі зору телескопу «Kepler» (між сузір'ям Ліри та Лебедя). Безпосередня близькість до зірок Вега (друга за яскравістю у Північній півкулі), Денеб та Альбірео допомагає у пошуку зірки з новою назвою.

Зірка «Putin-Huilo!» зафіксована в базах даних програми Google Earth, які доступні також на території Російської Федерації. Відкриті планети в околицях зірки, згідно міжнародним правилам, також будуть названі її ім'ям. Наявність води та живих організмів на планетах навколо зірки «Putin-huilo!» може бути предметом вивчення науковців у майбутньому.

Міжнародний астрономічний каталог Kepler фіксує довічну назву зірки.

Путін – не просто відомий диктатор, поширене прізвище чи українська народна пісня, тепер це ще й справжня зірка. «Putin-Huilo!» космічного маштабу). Тепер ФСБ доведеться не лише обмежувати доступ росіян до інтернету, але й заброняти огляд нічного неба.

Усім українцям та іншим вільним мешканцям планети Земля бажаю приємного спостреження за нічним небом та космосом, тепер він став ще більш прекрасним та справедливим. Ла-ла-ла!».

dailylviv.com

До теми

19:04 27 червня 2022 р.

Загроза продовження ракетних ударів з території Білорусі, - Генштаб

Російські військові продовжують штурмувати на фронті й досягли часткових успіхів на декількох напрямках. Наразі існує загроза продовження ракетних ударів з території Білорусі.

Рубрика: Політика

13:29 27 червня 2022 р.

США передадуть Україні системи ППО, які охороняють Білий дім і Капітолій, - ЗМІ

Вашингтон має намір передати Києву сучасні системи протиповітряної оборони середньої та великої дальності, повідомила низка ЗМІ. Найімовірніше, Україна отримає ЗРК NASAMS.

Рубрика: Політика

23:31 26 червня 2022 р.

Зеленський звернувся до громадян Білорусі

У сьогоднішньому зверненні президент України Володимира Зеленського згадав, що усіх білорусів російське керівництво хоче втягнути у війну і посіяти ненависть між ними та українцями.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу