Активісти «Правого сектора» встановили два намети під стінами Львівської ОДА (відео)

00:34 12 липня 2015 р.


Фото: зі сторінки «Громадське. Львів» в інтернет-мережі «Facebook»

Правоохоронці погасили шини під дверима облдержадміністрації.

Декілька представників львівської організації «Правого сектора» ввечері 11 липня розпочали безстрокову акцію протесту під стінами Львівської ОДА у зв'язку з подіями у Мукачевому. З обох сторін від головного входу до Львівської ОДА встановлено два червоно-чорні намети з прапорами «Правого сектора».

Станом на 23.10 біля будівлі обласної адміністрації перебували близько п'ятнадцяти учасників акції. Акція проходила без інцидентів.

Як заявив лідер львівської міськорганізації «Правого сектора» Володимир Лазор, акцію розпочато у зв'язку з тим, що «почалися переслідування патріотів – спочатку добровольців, а тепер і «Правого сектора», представники якого ведуть на Закарпатті боротьбу з контрабандним картелем».  При цьому Лазор не відповів на питання про подальші плани пікетників.

Про це повідомили сьогодні, 12 липня, в інтернет-виданні «Українська правда». Натомість на сторінці «Громадське. Львів» в інтернет-мережі «Facebook» розповіли: «Правоохоронці погасили шини під Львівською ОДА. Активісти «Правого сектору» залишаються тут ночувати».

Як інформував «ЩЛ», активісти «Правого сектора» очікують на виїзді зі Львова гвардійців, щоб не пропустити до Мукачевого, й закликали львів’ян протестувати під стінами ЛОДА, куди вони вже зносили шини.

dailylviv.com

До теми

22:34 26 листопада 2021 р.

У Львові відкрили дипломатичне представництво Вірменії

У Львові відкрили дипломатичне представництво Вірменії. Дипломатичний офіс запрацював за рахунок розширення меж Почесного консульства Республіки Вірменія, яке розташоване в Києві.

Рубрика: Політика

21:08 25 листопада 2021 р.

Вагнергейт і кріт у Києві: погляд з Польщі

Українські спецслужби планували затримання найманців приватної військової компанії «Вагнера», але в останній момент відбувся провал цієї операції.

Рубрика: Політика

21:13 21 листопада 2021 р.

Австрія закрила країну для іноземних туристів: поважні причини як винятки

Особи, які прямують до Австрії з поважних причин, повинні мати сертифікати, оформлені на англійській або німецькій мові зі зазначенням кількості зроблених доз і типу вакцини.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Пів млн на сенсорний сад замість притулку для собак

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Тиск на релігійну громаду Гефсиманія

Рубрика: Культура

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Парки Львівщини: реконструкція та будівництво

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу