Активісти «Правого сектора» продовжують акцію протесту під Львівською ОДА (відео)

11:46 12 липня 2015 р.


Фото: зі сторінки «Громадське. Львів» в інтернет-мережі «Facebook»

Під стінами облдержадміністрації встановили намети.

У Львові під стінами обласної державної адміністрації активісти «Правого сектора» («ПС») проводять акцію протесту. Як повідомив прес-секретар львівського «ПС» Тарас Кузяк, ще ввечері 11 липня активісти принесли під стіни ОДА шини і намети і почали безстрокову акцію на підтримку вимог, оприлюднених керівництвом «ПС» щодо подій у Мукачевому. 

За словами Тараса Кузяка, активісти також сьогодні встановили «блокпост» на трасі Київ-Чоп поблизу села Деревач «з метою виключення відправки на Закарпаття бійців колишнього спецпідрозділу «Беркут» і зброї для знищення патріотів». Як сказав Тарас Кузяк, активістів «ПС» Львівської області вже підтримали громадські організації і рухи «Волонтерський рух Зимної води», «Допомога армії», «Варта-1», «Рабів до раю не пускають», «Самооборона львівського Євромайдану», «Економічний бойкотний рух».

Про це повідомили сьогодні, 12 липня, в інформаційній агенції УНІАН.

Як інформував «ЩЛ», активісти «Правого сектора» очікують на виїзді зі Львова гвардійців, щоб не пропустити їх до Мукачевого, й закликали львів’ян протестувати під стінами ЛОДА, куди вони вже зносили шини, й де також встановили два намети.

dailylviv.com

До теми

22:34 26 листопада 2021 р.

У Львові відкрили дипломатичне представництво Вірменії

У Львові відкрили дипломатичне представництво Вірменії. Дипломатичний офіс запрацював за рахунок розширення меж Почесного консульства Республіки Вірменія, яке розташоване в Києві.

Рубрика: Політика

21:08 25 листопада 2021 р.

Вагнергейт і кріт у Києві: погляд з Польщі

Українські спецслужби планували затримання найманців приватної військової компанії «Вагнера», але в останній момент відбувся провал цієї операції.

Рубрика: Політика

21:13 21 листопада 2021 р.

Австрія закрила країну для іноземних туристів: поважні причини як винятки

Особи, які прямують до Австрії з поважних причин, повинні мати сертифікати, оформлені на англійській або німецькій мові зі зазначенням кількості зроблених доз і типу вакцини.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Пів млн на сенсорний сад замість притулку для собак

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Тиск на релігійну громаду Гефсиманія

Рубрика: Культура

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Парки Львівщини: реконструкція та будівництво

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу