8 березня вулицями Львова пройде феміністичний марш «Права замість квітів»

15:20 6 березня 2015 р.


Фото: firstsocial.info

Громадська ініціатива «Феміністична майстерня» організовує у Міжнародний день жінок марш під гаслом «Права замість квітів».

 «8 березня, у Міжнародний день жінок, на вулицях Львова пройде феміністичний марш – повідомила в п’ятницю інформаційна агенція «Страйк», конкретизуючи при цьому:

«Громадська ініціатива «Феміністична майстерня» організовує марш під назвою «Права замість квітів». Львівські журналісти поцікавились у місцевого «Правого сектору», якою буде їхня реакція на таку подію. Тарас Кузяк, прес-секретар організації, відповів, що наразі «ПС» не перешкоджатиме таким акціям, оскільки ворог у них спільний – це корупція і злочинна система. 

На думку львівського «ПС», перешкоджання проведенню маршу феміністок буде тільки на руку вороже налаштованим ЗМІ. При тому, Тарас Кузяк зазначає, що вони не поділяють таких феміністичних поглядів.

Щодо самого маршу, у соціальних мережах вже є близько 50 бажаючих приєднатись до нього, організатори надіються, що до 8 березня охочих буде більше. Марш відбудеться під такими гаслами, як «Гідна оплата праці щодня», «Права щодня, замість квітів на свято» та ін. Його організатори нагадують:

«Початково Міжнародний жіночий день був днем протесту проти економічної та політичної дискримінації жінок. 8 березня 1857 року в Нью-Йорку відбулася демонстрація робітниць-текстильниць, які вимагали рівної з чоловіками заробітної плати, поліпшення умов праці та 10-годинного робочого дня (загальновідомий «марш порожніх каструль»). А в серпні 1910 року у Копенгагені понад 100 учасниць із 17 країн одностайно підтримали пропозицію Клари Цеткін щорічно 8 березня відзначати день солідарності жінок у боротьбі за повні політичні, економічні і соціальні права».

dailylviv.com

До теми

23:55 19 травня 2022 р.

Дружині Кучми і доньці Грищука вручили нагрудний знак судді Конституційного суду

У четвер, 19 травня, професорка кафедри теорії та філософії права юридичного факультету ЛНУ імені Івана Франка Оксана Грищук склала присягу судді Конституційного суду.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу