8 березня вулицями Львова пройде феміністичний марш «Права замість квітів»

15:20 6 березня 2015 р.


Фото: firstsocial.info

Громадська ініціатива «Феміністична майстерня» організовує у Міжнародний день жінок марш під гаслом «Права замість квітів».

 «8 березня, у Міжнародний день жінок, на вулицях Львова пройде феміністичний марш – повідомила в п’ятницю інформаційна агенція «Страйк», конкретизуючи при цьому:

«Громадська ініціатива «Феміністична майстерня» організовує марш під назвою «Права замість квітів». Львівські журналісти поцікавились у місцевого «Правого сектору», якою буде їхня реакція на таку подію. Тарас Кузяк, прес-секретар організації, відповів, що наразі «ПС» не перешкоджатиме таким акціям, оскільки ворог у них спільний – це корупція і злочинна система. 

На думку львівського «ПС», перешкоджання проведенню маршу феміністок буде тільки на руку вороже налаштованим ЗМІ. При тому, Тарас Кузяк зазначає, що вони не поділяють таких феміністичних поглядів.

Щодо самого маршу, у соціальних мережах вже є близько 50 бажаючих приєднатись до нього, організатори надіються, що до 8 березня охочих буде більше. Марш відбудеться під такими гаслами, як «Гідна оплата праці щодня», «Права щодня, замість квітів на свято» та ін. Його організатори нагадують:

«Початково Міжнародний жіночий день був днем протесту проти економічної та політичної дискримінації жінок. 8 березня 1857 року в Нью-Йорку відбулася демонстрація робітниць-текстильниць, які вимагали рівної з чоловіками заробітної плати, поліпшення умов праці та 10-годинного робочого дня (загальновідомий «марш порожніх каструль»). А в серпні 1910 року у Копенгагені понад 100 учасниць із 17 країн одностайно підтримали пропозицію Клари Цеткін щорічно 8 березня відзначати день солідарності жінок у боротьбі за повні політичні, економічні і соціальні права».

dailylviv.com

До теми

14:20 4 березня 2021 р.

У Львові вшанували автора Державного Гімну

У Львові відзначили 206-ту річницю від дня народження українського композитора, священика, громадського діяча та автора музики державного Гімну України «Ще не вмерла України» Михайла Вербицького.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Паркувальний рекет у Львові: як захиститися

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знущання над тваринами на Львівщині

Рубрика: Ситуації і пригоди

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу