ЗНО буде у червні-липні, дитсадки запрацюють влітку,- ЛМР

09:51 20 травня 2020 р.

Фото до новини

Навчальний рік у Львові завершиться дистанційно. Садочки планують відновити роботу та працювати впродовж літа.

За попередньою інформацією, зовнішнє незалежне оцінювання відбудеться у червні-липні. Про це розповіла начальниця міського управління освіти Зоряна Довганик в ефірі радіо «Люкс ФМ».

Про це повідомила пресслужба ЛМР.

«Цього року ми завершуємо рік дистанційно, оскільки діти впродовж останніх двох з половиною місяців навчалися, використовуючи технології дистанційного навчання. На сьогодні проводяться контрольні роботи, виставляються річні оцінки», — зазначила Зоряна Довганик.

Щодо відновлення роботи дитячих садочків місто очікує на рішення уряду сьогодні, після чого питання розглянуть на засіданні міської комісії ТЕБ і НС. Планують, що дошкільні навчальні заклади працюватимуть впродовж літа.

«Сьогодні буде прийнято рішення на рівні уряду. Після цього відбудеться засідання нашої комісії ТЕБ і НС, і ми вже чітко зможемо сказати, коли запрацюють садочки у Львові. Загалом ми готуємося, маємо готові протоколи щодо того, як повинні діяти батьки, коли заклади дошкільної освіти відновлять роботу, які обов’язки повинні виконувати працівники цих закладів. Тобто до школи ми повернемося у вересні, а садочки запрацюють і будуть працювати впродовж усього літа», — уточнила пані Зоряна.

Також Зоряна Довганик розповіла, що Міністерство освіти й науки незабаром оприлюднить рішення щодо вступної кампанії. За попередньою інформацією, ЗНО відбудеться 25 червня та 17 липня, а пробне — планують на 15 і 17 червня.

Нагадаємо, температурний контроль, заборона спа, ізоляція в номері: рекомендації для роботи готелів.

Термінові та важливі повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram.

dailylviv.com

 

Останні новини