Університет безпеки зі Львова вже в Європі

13:02 5 вересня 2013 р.

  • 0
  • 4656

Львівський державний університет безпеки життєдіяльності 20 вересня приєднається до Великої Хартії Університетів.

20 вересня в Італії, у найстарішому навчальному закладі світу – Болонському університеті, ректор Львівського державного університету безпеки життєдіяльності Михайло Козяр підпише Велику Хартію Університетів (Magna Charta Universіtatum). Цей документ визначає фундаментальні принципи, якими керуються університети для забезпечення розвитку освіти, інноваційного руху та налагодження тісних зв’язків між університетами світу. Велика Хартія об’єднує понад 800 провідних університетів світу. Високої честі підписання Хартії удостоюються університети, які є визнаними осередками знань, науки та культури.

Нагадаємо, що Львівський державний університет безпеки життєдіяльності на сьогодні цілком інтегрований у міжнародні механізми забезпечення безпеки. Підтвердженням цьому стало визнання університету на національному рівні кращим з міжнародного співробітництва у сфері освіти і науки.

З 2008 року Львівський навчальний заклад ДСНС України входить до складу Асоціації навчальних установ Євросоюзу, які працюють в галузі безпеки людини (EFSCA). Членство в Асоціації дозволяє використовувати досвід європейських країн з питань забезпечення безпеки людей, координації спільних дій між рятувальними службами України та Європейських держав під час масштабних надзвичайних ситуацій, розробляти спільні стандарти та концепції безпеки, використовувати наукові напрацювання та досвід підготовки фахівців. Цьогоріч навчальний заклад головує в EFSCA.

Про це повідомила прес-служба університету.

dailylviv.com

Коментарі(0)

Вікно у Львів (збільшити)

До теми

13:00 16 жовтня 2019 р.

Міжнародна конференція про цифрові культури пройде у Львові вперше

У четвер, 17 жовтня, в рамках Міжнародного фестивалю аудіовізуального мистецтва «Тетраматика 2019» відбудеться перша конференція «Digital Cultures Lviv», організована варшавським Інститутом Адама Міцкевича у співпраці з Центром міської історії.

Рубрика: Наука і техніка

  • 0
  • 456

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ УГП про ціну контролю за владою

Рубрика: Політика

Ліквідація успішних ОТГ

Рубрика: Політика

Ризики опалювального сезону на Львівщині

Рубрика: Економіка

Ринок землі в Україні

Рубрика: Економіка

Аналіз на генетичні захворювання

Рубрика: Медицина

Всі відео розділу