Україна допомогла США розробити нову космічну ракету

21:04 18 вересня 2013 р.

  • 0
  • 3981

Українські ракетники допомогли США запустити нову ракету-носій для доставки вантажів на Міжнародну космічну станцію.

Як повідомляє прес-служба ДКБ "Південне", 18 вересня о 17 годині 58 хвилин з Центру космічних польотів на острові Воллопс, штат Вірджинія, успішно стартувала ракета "Антарес". Її головний розробник - приватна американська компанія Orbital Sciences Corporation.

Однак основну конструкцію першого ступеня ракети розробило конструкторське бюро "Південне", а виготовив - Південний машинобудівний завод у Дніпропетровську спільно з іншими українськими підприємствами з Харкова, Києва, Запоріжжя та Чернігова.

Повідомляється також, що українські спеціалісти брали участь у підготовці та проведенні запуску.

Ракета-носій вивела на навколоземну орбіту вантажний корабель "Сигнус", який має доставити на Міжнародну космічну станцію (МКС) біля 700 кг вантажу, зокрема продукти харчування та одежу для членів екіпажу МКС.

"Антарес" призначений насамперед для доставки вантажів на МКС, а також для запуску комерційних та державних космічних апаратів.

 Раніше ці завдання виконували багаторазові кораблі з серії "Шаттл", а також російські ракети "Прогрес".

ВВС-Україна

Коментарі(0)

Вікно у Львів (збільшити)

До теми

13:00 16 жовтня 2019 р.

Міжнародна конференція про цифрові культури пройде у Львові вперше

У четвер, 17 жовтня, в рамках Міжнародного фестивалю аудіовізуального мистецтва «Тетраматика 2019» відбудеться перша конференція «Digital Cultures Lviv», організована варшавським Інститутом Адама Міцкевича у співпраці з Центром міської історії.

Рубрика: Наука і техніка

  • 0
  • 537