У Польщі – близько 35 тисяч студентів з України

14:20 16 листопада 2018 р.


Фото: Zaxid.net

Вищі навчальні заклади Польщі рекламують на виставці «Освіта за кордоном» у Києві.

Як повідомив кореспондент «Польського радіо» у Києві Павел Бушко, зацікавлених навчанням у Польщі багато. За його словами, вищі навчальні заклади Польщі – серед лідерів за кількістю пропозицій.

Міхал Качмарек з польського Національного агентства студентського обміну, який приїхав до Києвана освтіній ярмарок, розповів, що свої пропозиції там представили 35 польських навчальних закладів. На польський стендах – 70 осіб, котрі надають детальну інформацію про навчання у Польщі.

Адам Борковський, який представляє столичну Варшавську школу економіки, зазначив, що навчанням у цьому виші зацікавлено чимало українських абітурієнтів – щороку школа приймає 500 студентів з України. Борковський наголосив, що українські студенти добре знають англійську мову і швидко адаптуються у Польщі. Відтак, нині у Польщі навчаються близько 35 тисяч студентів з України».

dailylviv.com

До теми

14:03 19 червня 2021 р.

У Львові випустили 500 офіцерів тактичного рівня

Сьогодні, 19 червня, у Міжнародному центрі миротворчості та безпеки, що у Старичах відбулась церемонія випуску курсантів Національної академії сухопутних військ імені Петра Сагайдачного.

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Конкурс на шкільне загальнонаціональне велике об’єднавче меню

Рубрика: Економіка

Уряд Прайд №5488

Рубрика: Політика

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу