У Львові затвердять порядок відвідування ботанічного саду

17:11 26 вересня 2023 р.

Фото до новини

Це зробить у середу вчена рада Львівського національного університету імені Івана Франка.

Також на вченій раді оголосять про надання почесного звання «Заслужений професор Львівського національного університету імені Івана Франка». З інсайдерських джерел Dailylviv.com відомо, що цим званням поки що не удостоять професора-філолога Ярослава Гарасима, щодо якого недавно комісія з питань етики і професійної діяльности на своєму засіданні 14 вересня - після розгляду чотирьох звернень - ухвалила історичне рішення (голова цієї комісії - історик) про те, що "поведінка професора Ярослава Гарасима не відповідає нормам статуту університету".

Нагадаємо, що у Франковому виші розпочалася активна підготовка до виборів наступного року нового ректора, оскільки нинішній - професор Володимир Мельник - уже відбуває другий термін і за законом не може претендувати на третій. У зв'язку з цим в університеті наростає академічна напруга, яку жартома називають протистоянням "мельниківців" і "гарасимівців". Перших поки що більше, і вони почали активно діяти у псевдоколективному пострадянському стилі.

Ректор Володимир Мельник не може простити колишньому проректору Ярославу Гарасиму те, що той на минулих виборах в університеті наважився бути єдиним його опонентом і набрав п'яту частину голосів. А професор Ярослав Гарасим, який після виборів одразу сам подав у відставку з посади проректора, ображений на ректора за штучне применшення його наступної ролі у науковому житті університету. 

Мало кого завтра здивує, якщо під 16-м пунктом "Різне" відбудеться "дискусійна різня" з цього приводу. 

Принагідно нагадаємо порядок денний засідання вченої ради Львівського національного університету імені Івана Франка від 27 вересня 2023 року, в якому є багато цікавого:

1. Вручення атестатів.

2. Про нагородження орденом «За заслуги» І ступеня в.о.декана факультету міжнародних відносин, доктора економічних наук, професора Мальського Маркіяна Зіновійовича.

3. Про нагородження Грамотою Верховної Ради України Народного ансамблю пісні і танцю «Черемош» Центру культури та дозвілля Львівського національного університету імені Івана Франка.

4. Про нагородження Грамотою Верховної Ради України заступника декана економічного факультету, доцента Буняка Василя Богдановича.

5. Присвоєння Почесного звання «Заслужений професор Львівського національного університету імені Івана Франка».

6. Присвоєння вчених звань.

7. Звіт про результати заліково-екзаменаційної сесії та роботу екзаменаційних комісій в Університеті у 2022/2023 навчальному році.

8. Про нагородження відзнакою Вченої ради Університету.

9. Затвердження Плану гендерної рівності Львівського національного університету імені Івана Франка.

10. Затвердження Порядку відвідування Ботанічного саду Львівського національного університету імені Івана Франка.

11. Про створення разових спеціалізованих вчених рад. 12. Затвердження і уточнення тем дисертацій.

13. Рекомендації до друку наукових праць.

14. Про затвердження рішення Видавничої ради Університету щодо переможців конкурсу «Найкращий підручник і навчальний посібник Університету2022- 2023навчального року».

15.Про дозвіл на реставрацію, поточний ремонт та облаштування аудиторії No 26 географічного факультету (вул. Дорошенка, 41).

16. Різне.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів