Професор-мовник Гарасим знайшов купу логічних помилок у виборчій програмі конкурента

17:20 2 жовтня 2014 р.


Фото: Львівський прес-клуб

У програмі чинного депутата Верховної ради Ярослава Дубневича закладено розуміння того, що війна триватиме чотири роки. Такий докір закинув своєму опонентові під час прес-конференції-бліц-дебатів кандидатів у народні депутати, які відбуваються в рамках громадського мовлення Львівського прес-клубу (Прес-клуб-ГІТ), кандидат у народні депутати в одномандатному виборчому окрузі № 120 від політичної партії «Народний фронт» Ярослав Гарасим.

- Мене насторожив той факт, що в програмі опонента не ставиться питання про те, як цю війну припинити, а ставиться питання, як чотири роки допомагати учасникам війни, - знайшов мовні невідповідності доктор філологічних наук.
І як філолог Ярослав Гарасим має зауваження до виборчої програми опонента, вважаючи її наповненою загальними фразами.
- В програмі названі всі три райони – Мостиський, Самбірський і Городоцький. Але якщо забрати ці назви і підстави інші,то нічого не зміниться. Далі йдуть загальні та декларативні фрази, - каже науковець.
В той же час кандидат до Верховної Ради Ярослав Гарасим зауважив, що між програмами партій його та його суперника принципових відмінностей нема. Відмінності є тільки між самими кандидатами. Один – держчиновник, інший – бізнесмен.
- Мене приваблює наполегливість та активність, з якою Ярослав Васильович береться до будь якої справи. І, як правило, цієї мети він досягає. Але щодо механізму досягнення цієї мети, то можуть виникати певні питання, - говорить проректор ЛНУ імені Івана Франка. 
Ярослав Гарасим також каже, що не є членом партії «Народний фронт», хоча висувається від неї. Відповідно і виборчу кампанію фінансує ця партія.
А до парламенту йде з вже напрацьованим новим законом про мови України.
- Його особливість в тому, що на перше місце ми ставимо захист державного статусу української мови, але не за рахунок інших мов, - каже Ярослав Гарасим.


Відео: Львівський прес-клуб

dailylviv.com

До теми

21:33 15 квітня 2021 р.

Як олігархи будуть перетворюватися на бізнесменів: президент запропонував законопроєкт про статус олігарха

Сьогодні, 15 квітня, Президент України Володимир Зеленський повідомив, що запропонував Раді нацбезпеки та Офісу Голови держави у співпраці з Антимонопольним комітетом розробити новий законопроєкт щодо олігархів.

Рубрика: Політика

20:36 15 квітня 2021 р.

Старост пропонуватимуть радам їхні голови: одна кандидатура матиме один шанс для затвердження

Старостинський округ утворюється відповідною сільською, селищною, міською радою у складі одного або декількох населених пунктів (крім адміністративного центру територіальної громади), на території якого (яких) проживають не менше 500 жителів.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Громада Сокільників проти багатоповерхівок

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу