У Львові відзначили День національного університету імені Івана Франка | Новини Львова

У Львові відзначили День національного університету імені Івана Франка

17:30 12 жовтня 2015 р.

  • 0


Фото: прес-служба Львівської міськради

Викладачів і студентів найдавнішого вищого навчального закладу в нашій країні нагороджено подяками.

«12 жовтня в актовій залі Львівського національного університету імені Івана Франка відбулося урочисте засідання його Вченої ради», – повідомили сьогодні, 12 жовтня, «Щоденному Львову» в прес-службі міської ради, де також поінформували:

«Привітати викладачів і студентів університету прийшов міський голова Львова Андрій Садовий, який зазначив:

«Головне завдання влади – не заважати, люди самі все зроблять. Для мене є велика честь сьогодні бути разом з вами на Дні народження університету. Важко уявити сьогодні Львів без Національного університету ім. Івана Франка. Без університету міста немає, це аксіома.

Звичайно, що світ сьогодні вимагає від нас бути кращими, ніж ми були вчора, і намагатись бути кращими завтра, ніж ми є сьогодні. Для цього потрібно багато працювати. На мою думку, мало є тих, хто готовий допомагати нам у цьому, а, навпаки, є багато охочих, які готові нашкодити. 

Я завжди згадую святі слова, які говорились у часи Митрополита Андрея Шептицького: «Наша сила – в нас самих! Світ належить до сильних!». Ми часто сьогодні говоримо про війну, про окупацію наших територій. Сильні збройні сили – це завдання надзвичайно важливе. Проте війни виграють не танки, війни перемагає інтелект. Власне, в стінах університету народжувалось багато мудрих та талановитих людей. 

На сьогодні у Львові є 15 тисяч працівників галузі ІТ-технологій, більшість з яких – випускники університету імені Івана Франка. Заробітна платня працівника ІТ-компаній всередньому становить 40 тисяч гривень і більше – це є дуже великий ресурс. І я вважаю, що багато з них мають велике бажання долучитись до якісних та позитивних змін в нашому університеті. 

Насправді, немає в світі проблем, які неможливо вирішити. Є лише небажання або недостатні знання, які необхідні для вирішення цієї проблеми. Я маю переконання, що потрібно звертатись за допомогою до талановитих людей для спільної справи.

Сьогодні тут присутній директор ІТ-компанії «SoftServe» Тарас Кицмей. На мою думку, коли перед університетською спільнотою з’являються певні виклики, пану ректору необхідно залучати до вирішення цих проблем людей зі сторони. У модерний інноваційний час нам всім необхідне «спільне думання». Я покладаю велику надію і велику віру на наш університет. 

Якщо б мене запитали про моє найбільше бажання, моя відповідь була б, щоб наші університети входили в рейтинг «Сто найкращих навчальних закладів у світі». Чи повинен бути у цій сотні найкращих Національний Університет імені Івана Франка? Моя відповідь: «Так!». Це є наша з вами відповідальність. Мудрий університет – мудрий Львів. Мудрий Львів – мудра Україна».

За значні досягнення у навчально-науковій та спортивно-масовій роботі та з нагоди Дня Львівського національного університету імені Івана Франка, від імені громади міста Львова міський голова Львова Андрій Садовий нагородив Подяками студентку III курсу філософського факультету ЛНУ імені Івана Франка, майстра спорту України з дзюдо Кириченко Василину-Ірину Василівну та студентку II курсу юридичного факультету ЛНУ імені Івана Франка, чемпіонку світу з шахів серед дівчат до 20 років Буксу Наталію Ігорівну. За вагомі досягнення у науково-дослідній та навчально-педагогічній діяльності від імені громади міста Львова міський голова Львова Андрій Садовий відзначив Подякою професора кафедри органічної хімії хімічного факультету ЛНУ імені Івана Франка Матійчука Василя Степановича.

За вагомий внесок у розвиток науково-педагогічної освіти та патріотичне виховання молоді – кандидата історичних наук, доцента, в.о. декана педагогічної освіти ЛНУ імені Івана Франка Ленів Зоряну Павлівну. За значні досягнення у розвитку матеріально-технічної бази університету – головного інженера ЛНУ імені Івана Франка Павлентія Петра Тадейовича.

Міський голова Львова Андрій Садовий додав: «З нагоди сьогоднішнього дня, я хочу зробити скромний подарунок для університету і ректора університету – це копія автентичного Букваря, який був надрукований більше 450 років тому Іваном Федоровим».

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

23:49 10 липня 2020 р.

Apple набирає фахівців в Україні

Трохи більше місяця тому з’явилася інформація про те, що всесвітньо відомий бренд Apple зареєструвався на території України, як юридична особа. Зараз же з’явилася офіційна інфомація від Apple, яка підтверджує плани по відкриттю офіційного представництва на території України.

Рубрика: Наука і техніка

21:06 8 липня 2020 р.

На оздоровлення та відпустку освітянам Львівщини пообіцяли понад млрд грн

У 2020 році з місцевих бюджетів на виплату відпускних та допомоги на оздоровлення педпрацівникам області заплановано виділити понад 1,2 млрд грн, що на 33% перевищує аналогічні показники минулого року.

Рубрика: Наука і техніка

08:38 8 липня 2020 р.

До ЗНО з іноземних мов не допустили 14 учасників з ознаками ГРЗ

Зовнішнє незалежне оцінювання з іспанської, німецької та французької мов складали 2 277 осіб, з англійської мови – 105 157 осіб. Тестування відбулись відповідно 6 та 7 липня 2020 року. Наступне ЗНО – з історії України – відбудеться у четвер, 9 липня.

Рубрика: Наука і техніка

Останні новини

COVID-19 вражає мозок у такий спосіб, який ніколи раніше не спостерігали в інших вірусів, - доктор

Covid-19: Угорщина обмежила в'їзд українцям

У Карпатах у ніч проти понеділка очікують сильні зливи і вітер

Сьогодні Польща обирає президента у другому турі

Найбільше аварій на Львівщині стається у п'ятницю у Львові

Всі новини Львова та області

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ У Львові та Кропивницькому розкритикували законопроєкти «Про медіа» за нечітке визначення статусу журналіста

Рубрика: Політика

Зарплати для комунальників Львова

Рубрика: Політика

Заборони у законопроєкті №2693 "Про медіа"

Рубрика: Політика

Владислав Орлов виграв суд у Львові

Рубрика: Економіка

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу