У Львові відзначають «День пластуна» (відео)

17:35 14 лютого 2016 р.


Фото: 5.ua

До нашого міста з'їхалися понад дві тисячі українських скаутів з усієї країни.

«У Львові відзначають «День пластуна»: до міста з'їхалися понад понад дві тисячі скаутів», – повідомили сьогодні, 14 лютого, тележурналісти, які також розповіли:

«На фестиваль прибули 84 команди з 23 міст України. Кожна група скаутів підготувала театралізовану сценку та патріотичну пісню. Цьогорічне гасло свята пластунів – «Супер-герой є у кожному з нас».

Скаути кажуть, що таким чином хочуть долучитися до складної військово-політичної ситуації та змін на краще. Пластун Максим Бадік розповів: «Ми таким чином їх мотивуємо на здійснення якихось надсправ, суперсправ. Щоб вони до кожної справи докладали чималих здібностей. Щоб таким чином творили круті справи для нашого суспільства».

Своєю чергою, пластунка Наталія Дунай зауважила: «День пластуна – це фестиваль пластової творчості. Він допомагає розвиватися у всіх мистецьких напрямках. Кожен курень має свою якусь тему, їх всіх об'єднує якраз ця основна. Так, гасло «Дня пластуна» – «Супер-герой є у кожному».

Про це повідомили сьогодні, 14 лютого, на телевізійному «5 каналі».

dailylviv.com

До теми

10:49 24 жовтня 2021 р.

Здорове старіння: вчені розробили метод видалення пошкоджених клітин

Вчені розробили антитіла, які знищують старі, нефункціональні клітини, які залишилися в організмі. Це спосіб вилікувати хвороби, пов’язані зі старінням, і навіть уповільнити старіння, кажуть дослідники.

Рубрика: Наука і техніка

18:24 23 жовтня 2021 р.

Львівщина замовила найбільше фахівців з професійно-технічною освітою

За інформацією Міністерства освіти і науки України, найбільша кількість вступників за регіональним замовленням у Львівській області. До закладів професійно-технічної освіти Львівщини вступили 8255 учнів.

Рубрика: Наука і техніка

13:12 22 жовтня 2021 р.

Погіршення епідеміологічної ситуації: дистанційне навчання до середини листопада

Через погіршення епідеміологічної ситуації з COVID-19, врахувавши консультації Міністерства охорони здоров’я України, МОН рекомендує запровадити дистанційне навчання з 25 жовтня до 15 листопада закладам фахової передвищої, вищої, післядипломної освіти усіх форм власності та сфер управління

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Європейський день боротьби з торгівлею людьми

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Притулок для тварин у Львові: хто гальмує

Рубрика: Ситуації і пригоди

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу