У Львові відкриють у червні бібліотеку «Wiki»

17:40 5 червня 2019 р.

  • 0
  • 3141


Фото: city-adm.lviv.ua

У «Lviv Open Lab» на проспекті Червоної Калини (№58) запланували відкрити в середині червня бібліотеку.

Про це повідомили в середу, 5 червня, в прес-службі Львівської міськради, де також розповіли: «Зараз тривають останні роботи з облаштування».
Керівник проекту Олена Павлюк зазначила: «Бібліотеку ми назвали «Wiki», адже вона несе цінності відкритого доступу до знань, партисипативності та популяризації науки. Там вже все майже готово, залишилося тільки порозставляти книжки та прибрати. Бібліотека займає 175 квадратних метрів. І ми плануємо, щоб вже в середині червня до неї могли завітати мешканці міста. Бібліотека загальнодоступна, туди можуть приходити як дорослі, так і діти».

«Концепція Wiki Бібліотеки інспірована ідеями Вікіпедії — відкритої енциклопедії, де кожен може стати дописувачем. Ці ідеї дуже споріднені з сучасними уявленнями про бібліотеку як відкритий простір для всіх, де кожен може стати активним учасником творення цього простору. Це місце зустрічі та активізації громади. Вікі бібліотека стане штабом вікіпедистів, де будуть проводитись регулярні зустрічі та обговорення актуальних тем», – розповіли координаторка міських бібліотек відділу менеджменту закладів культури Анастасія Нечипоренко.

«У лекторії, фізико-хімічній, біотехнологічній, ІТ лабораторіях, медіа-студії та майстерні по роботі з деревом у «Lviv Open Lab» ще тривають ремонтні роботи. Їх планують завершити восени. На будівництво та облаштування всього «Lviv Open Lab» місто вже витратило 2,1 млн. гривень», – поінформували також у ЛМР.

dailylviv.com

Коментарі(0)

Вікно у Львів (збільшити)

До теми

12:42 22 серпня 2019 р.

Інженери створили електромобіль з двоступеневою коробкою-автоматом

Виробники електрокарів стверджують, що коробки передач повинні залишитися в минулому, адже електричний транспорт в них не має потреби. Однак інженери з «Technology Group ZF» закінчили розробку автомобіля з електричним силовим агрегатом і двоступеневою коробкою-автоматом. Експериментальний зразок перевершив звичайні електрокари за багатьма параметрами.

Рубрика: Наука і техніка

  • 0
  • 234

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Першочергові проекти нової ВР

Рубрика: Політика

Як позбутися загальнобудинкових газових лічильників

Рубрика: Ситуації і пригоди

"Слуга народу" у Львові

Рубрика: Політика

Дебати: Парасковія Дворянин-Ігор Зінкевич

Рубрика: Політика

Зміни в законодавстві щодо обслуговування в будинках газових мереж

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу