У Львові відкриють у червні бібліотеку «Wiki»

17:40 5 червня 2019 р.


Фото: city-adm.lviv.ua

У «Lviv Open Lab» на проспекті Червоної Калини (№58) запланували відкрити в середині червня бібліотеку.

Про це повідомили в середу, 5 червня, в прес-службі Львівської міськради, де також розповіли: «Зараз тривають останні роботи з облаштування».
Керівник проекту Олена Павлюк зазначила: «Бібліотеку ми назвали «Wiki», адже вона несе цінності відкритого доступу до знань, партисипативності та популяризації науки. Там вже все майже готово, залишилося тільки порозставляти книжки та прибрати. Бібліотека займає 175 квадратних метрів. І ми плануємо, щоб вже в середині червня до неї могли завітати мешканці міста. Бібліотека загальнодоступна, туди можуть приходити як дорослі, так і діти».

«Концепція Wiki Бібліотеки інспірована ідеями Вікіпедії — відкритої енциклопедії, де кожен може стати дописувачем. Ці ідеї дуже споріднені з сучасними уявленнями про бібліотеку як відкритий простір для всіх, де кожен може стати активним учасником творення цього простору. Це місце зустрічі та активізації громади. Вікі бібліотека стане штабом вікіпедистів, де будуть проводитись регулярні зустрічі та обговорення актуальних тем», – розповіли координаторка міських бібліотек відділу менеджменту закладів культури Анастасія Нечипоренко.

«У лекторії, фізико-хімічній, біотехнологічній, ІТ лабораторіях, медіа-студії та майстерні по роботі з деревом у «Lviv Open Lab» ще тривають ремонтні роботи. Їх планують завершити восени. На будівництво та облаштування всього «Lviv Open Lab» місто вже витратило 2,1 млн. гривень», – поінформували також у ЛМР.

dailylviv.com

До теми

10:00 22 червня 2022 р.

Стало відомо, скількі учнів ПТНЗ зі Львівщини стажується зараз за кордоном

Уряд вдосконалив Порядок регулювання академічної мобільності щодо розширення можливостей навчання, стажування та викладання в своїй країні та за її межами.

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу