У Львові відбувся перший випуск у «ІТ-Академії» учасників війни на сході України (відео)

09:45 26 червня 2015 р.


Фото: зі сторінки «Eleks University» в інтернет-мережі «Facebook»

Новий набір військових у «ІТ-Академію» готуються оголосити в «Eleks University» у вересні.

У «Eleks University» (навчальній структурі в рамках компанії «Eleks») завершилося навчання у першій ІТ-Академії для військових, що повернулися із зони проведення антитерористичної операції. Впродовж чотирьох місяців колишні військові змагалися з новими викликами – програмування, англійська мова, комунікаційні навички та чимало інших, з якими повсякдень стикаються працівники ІТ-індустрії.

Саме практичні аспекти професії брали до уваги викладачі Академії для військових АТО, складаючи програму навчань, які відбувалися тричі на тиждень протягом трьох годин, починаючи з березня. Із 18 студентів випускниками Академії стали 11, решта були змушені покинути курс через необхідність повернутися на поле бою. До слова, у програмі взяли участь не лише учасники із Львівщини, а й з Волинської, Чернігівської та Запорізької областей.

Заняття Академії мали повністю прикладний характер, де уже з перших занять учасники мали можливість спробувати свої сили та почати писати програми. Також експерти «Eleks» допомагали розвивати військовим навички комунікації та давали поради, як поводитися під час співбесіди та грамотно складати резюме. Особливим також був процес психологічної підтримки, в рамках якого слухачі Академії, спільно з викладачами, спілкувалися, їздили в мандрівки тощо.

Військові-учасники Академії зізнаються: останні чотири місяці провели з максимальною користю – навчилися стільки нового, що декому й за рік не вдається. Кажуть, що не в останню чергу завдячують своїми здобутками викладачам-волонтерам з «Eleks», які максимально проявили свою професійність.

І хоч офіційно курс завершився, за усіма учасниками на літо  закріплені ментори –технічні експерти компанії, які допомагатимуть розвиватися професійно й надалі. «Якщо хлопці виявлять наполегливість в саморозвитку, ми готові продовжити проект», – розповідає керівник Eleks University Лілія Мудрик, та, водночас, додає: «Вже зі складнішими наповненням та завданнями».

Тим часом кількість запитів на навчання від учасників АТО також зростає. Тож вже у вересні у «Eleks» готуються оголосити новий набір в Академію для військових.

Довідка

«Eleks» – міжнародна компанія, яка надає послуги з розробки програмних продуктів, консультування та забезпечення контролю якості для лідерів ринку та компаній, які претендують на лідерство в галузі технологій. Допомагаючи перетворювати креативні ідеї в реальну економічну перевагу, «Eleks» пропонує унікальні та надійні програмні рішення в галузі даталогії («Data Science»), мобільних («Mobility») та цифрових технологій («Digital Production»), а також рішення для фінансової галузі, що покликані забезпечити безпрецедентний ріст бізнесу клієнтів. З 1991 року програмні рішення компанії стають частиною найкращих практик у цілому світі та запорукою успіху наших клієнтів, серед яких – міжнародні компанії, зокрема й учасники престижного рейтингу «Fortune 500». 

До складу компанії входить головний офіс у Львові, мережа центрів розробки в Україні (Київ, Львів, Івано-Франківськ, Тернопіль і Кременчук), де працюють близько 1000 висококваліфікованих спеціалістів, а також представництва в США та Великобританії. Більше інформації – на веб-сайті компанії: www.eleks.com.

Про це повідомили «Щоденному Львову» в прес-службі міської ради.

Як інформував «ЩЛ», 26 лютого 2015 року в прес-службі міської ради повідомили «Щоденному Львову»: «Українська ІТ-компанія «Eleks» розпочинає набір слухачів в ІТ-академію серед військових, які повернулися із зони проведення АТО. Таким чином, вважають у «Eleks University» (навчальна структура в рамках компанії), солдатам вдасться швидше адаптуватися до життя поза військом і отримати знання, які будуть корисними під час пошуку роботи, і не лише в галузі інформаційних технологій».

dailylviv.com

До теми

22:04 7 травня 2021 р.

Вступ бакалаврів до магістратури-2021: відповіді на 24 запитання

Для вступників до магістратури, які складають ЄВІ/ЄВФФ, прийом заяв та документів розпочнеться 15 липня. Водночас для осіб, які не складають ЄВІ/ЄФВВ, прийом документів стартує 22 червня.

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Рейдерське захоплення 1,5 га дороги та приватних ділянок у Давидівській ОТГ

Рубрика: Кримінал

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу