У Львові розпочалася міжнародна конференція

12:00 9 квітня 2019 р.

  • 0
  • 672


Фото: loda.gov.ua

У вівторок, 9 квітня, у Львові розпочалася конференція учасників німецько-українського проекту «Партнерство у сфері професійно-технічної освіти в Україні».

Про це повідомили в прес-службі Львівської облдержадміністрації., де також розповіли: «У межах конференції обговорили результати діяльності проекту та акцентували увагу на перспективі дуальної освіти в Україні. Участь у відкритті взяв голова Львівської ОДА Олег Синютка».

Олег Синютка, зокрема, зазначив: «Сьогодні професійна освіта повинна відповідати тим викликам економіки та суспільства, які ми маємо на межі 2019-20 років. Сьогодні економіка продовжує зростати, вимагає нових робочих місць та додаткових фахівців, і система освіти не може дати відповіді на виклик, який дає ріст економіки».

Очільник області також зауважив: «Сьогодні важливо збалансувати підготовку кадрів і ріст економіки, якщо ми будемо бездумно готувати кадри, не враховуючи стратегію розвитку економіки та виклики, то ці кадри будуть востребувані у чужих країнах. Нам треба переосмислити ці речі і зрозуміти: галузі, які будуть драйверами української економіки і готувати спеціальності, які будуть важливі для розвитку економіки.

Олег Синютка також зазначив: «Система дуальної освіти, на мою думку, є найбільш досконалою у системі сучасного професійного творення кадрів. На Львівщині ми дещо пришвидшуємо формування дуальної форми освіти у закладах, і досвід німецьких партнерів є для нас дуже важливим».

dailylviv.com

Коментарі(0)

Вікно у Львів (збільшити)

До теми

11:45 19 квітня 2019 р.

«Наукові фестини» розпочалися у Львові вп’яте

У п’ятницю, 19 квітня, в Національному університеті «Львівська Політехніка» розпочались фестини круглим столом «Зміна ролі університету в сучасному суспільстві» вже п’яті «Наукові фестини».

Рубрика: Наука і техніка

  • 0
  • 342

15:32 18 квітня 2019 р.

У школі на Львівщині відновлюють басейн

Голова Львівської ОДА Олег Синютка оглянув у четвер, 18 квітня,хід будівельних робіт із реконструкції басейну Буської ДЮСШ.

Рубрика: Наука і техніка

  • 0
  • 813

Останні новини

Зіткнення автобуса й легковика в центрі Львова зупинило трамваї

Завідувач кафедрою Львівського ДУВС врятував жінку

На Львівщині загинули внаслідок зіткнення автомобілів троє людей

У римо-католицьких храмах Львова відбудуться Великодні Богослужіння

У Львові відкрилися всі виборчі дільниці

Всі новини Львова та області

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Нові сервіси веб-порталу електронних послуг ПФУ

Рубрика: Економіка

Безкоштовна діагностика з 1 липня

Рубрика: Медицина

Міс Львів-2019: презентація учасниць

Рубрика: Культура

Безкоштовна діагностика з 1 липня?

Рубрика: Медицина

Наталія Зайцева-Чіпак, Анатолій Шалаєв, Олена Остимчук

Рубрика: Політика

Всі відео розділу