У Львові провели навчально-методичні збори командирів батальйонів НГУ та їх заступників

14:02 9 вересня 2015 р.


Фото: прес-служба Національної гвардії України

Офіцери вдосконалили свої знання щодо експлуатації та застосування сучасних засобів зв’язку, надання першої медичної і психологічної допомоги військовослужбовцям, а також підривної справи.

У Львові проведено з командирами батальйонів та їх заступниками частин Західного оперативно-територіального об’єднання  Національної гвардії України дводенні навчально-методичні збори. Особлива увага під час проведення зборів приділялась практичному відпрацюванню питань які виникають під час виконання бойових завдань в зоні проведення антитерористичної операції.

Зокрема під час занять офіцери розглянули питання організації бойової служби на блокпосту, вдосконалили свої знання щодо експлуатації та застосування сучасних засобів зв’язку, надання першої медичної і психологічної допомоги військовослужбовцям, а також підривної справи. На завершення зборів навчаємі виконали вправи навчальних стрільб з урахуванням вимог які пред’являються в теперішній час до військовослужбовців  під час бойових дій.

Про це повідомили сьогодні, 9 вересня, в прес-службі Національної гвардії України.

dailylviv.com

До теми

10:49 24 жовтня 2021 р.

Здорове старіння: вчені розробили метод видалення пошкоджених клітин

Вчені розробили антитіла, які знищують старі, нефункціональні клітини, які залишилися в організмі. Це спосіб вилікувати хвороби, пов’язані зі старінням, і навіть уповільнити старіння, кажуть дослідники.

Рубрика: Наука і техніка

18:24 23 жовтня 2021 р.

Львівщина замовила найбільше фахівців з професійно-технічною освітою

За інформацією Міністерства освіти і науки України, найбільша кількість вступників за регіональним замовленням у Львівській області. До закладів професійно-технічної освіти Львівщини вступили 8255 учнів.

Рубрика: Наука і техніка

13:12 22 жовтня 2021 р.

Погіршення епідеміологічної ситуації: дистанційне навчання до середини листопада

Через погіршення епідеміологічної ситуації з COVID-19, врахувавши консультації Міністерства охорони здоров’я України, МОН рекомендує запровадити дистанційне навчання з 25 жовтня до 15 листопада закладам фахової передвищої, вищої, післядипломної освіти усіх форм власності та сфер управління

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Європейський день боротьби з торгівлею людьми

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Притулок для тварин у Львові: хто гальмує

Рубрика: Ситуації і пригоди

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу