У Львові пропонують надати більше повноважень освітнім громадським організаціям

17:47 26 серпня 2020 р.

У період карантину громадські організації і об’єднання вчителів виявились більш ефективними, ніж інертні державні освітні установи, що відповідають за якість освіти.

Допоки в держустановах роздумували, яке ефективно організувати навчальний процес і що запропонувати на допомогу вчителеві, педагоги не гаяли часу і самі об’єднувались у різні спільноти, обмінюючись власними знахідками і новаціями щодо дистанційного навчання. Про це сказала Ірина Бек (на світлині), голова Львівської міської організації Української Галицької партії, пише DailyLviv.

- Нинішня ситуація чітко показує, які саме зміни назріли в освіті, - вважає Ірина Бек. -  Ми маємо гарну ініціативу «Гроші йдуть за вчителем» - коли педагог сам обирає, де йому вдосконалюватись професійно. На жаль, наші інститути не завжди пропонують щось справді сучасне і якісне. Яскравий приклад – ще до пандемії вчителі у Львові згуртувались довкола Гільдії вчителів, створювали різні організації й групи. Тому що їм це було справді цікаво і корисно. Я вважаю, що потрібно акумулювати цей потенціал громадського сектору, бо за ним – майбутнє. Нам дуже важливо мати активного вчителя – і ми його побачили! 

Також, на думку Ірини Бек, ситуація із коронавірусом мала би повернути престиж учительській професії. 

- Ми вже всі побачили, що таке дистанційний чи змішаний процес навчання і що таке, коли є контакт вчителя й учнів, старшого і молодшого. Багато батьків відчули, як це, коли дитина не відвідує школу і доводиться їй допомагати. Зрозуміли, чи легкою насправді є вчительська праця. Сподіваюсь, що і на рівні держави зараз замисляться, що таке вчитель і як має оцінюватись його праця, - зауважила Ірина Бек. 

У Львові хочуть вчителів прирівняти до медиків за рівнем загрози захворювання на COVID-19.

У Львові пояснили, чому дистанційне та змішане навчання школярів порушує Конституцію України.

Під час засідання «Як змінить долю львівських вчителів дистанційне навчання?» 26 серпня 2020 року
Відео: Львівський пресклуб

dailylviv.com

До теми

17:32 5 березня 2021 р.

З 9 березня закладам освіти Львівщини рекомендують перейти на дистанційне навчання

У зв’язку із погіршенням епідеміологічної ситуації на Львівщині провели позачергове засідання обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій (ТЕБ і НС).

Рубрика: Наука і техніка

13:58 25 лютого 2021 р.

У Львові беруться оцифрувати всю ЛМТГ до 2025 року

Сьогодні, 24 лютого, на засіданні сесії Львівської міської ради прийняли ухвалу «Про затвердження програми цифрового перетворення Львівської міської територіальної громади на 2021−2025 рр».

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Паркувальний рекет у Львові: як захиститися

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знущання над тваринами на Львівщині

Рубрика: Ситуації і пригоди

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу