У Львові отримали погони близько семисот лейтенантів

22:36 15 червня 2019 р.

  • 0
  • 936


Фото: mil.gov.ua

У суботу, 15 червня, у Національній академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного відбувся урочистий ритуал випуску молодих офіцерів.

Про це повідомили в прес-службі міністерства оборони України, де також розповіли: «З цієї нагоди на урочистості завітали представники керівництва міністерства оборони України, Командування ЗС України, органів державної влади та місцевого самоврядування, керівники силових структур у регіоні, командири військових частин та установ Львівського гарнізону, представники громадськості, духовенства, дипломатичного корпусу, військовослужбовці Збройних сил держав-членів НАТО, а також рідні та близькі винуватців свята».

«Академія здійснила з часів заснування й до сьогоднішнього дня понад 80 випусків офіцерів. За роки незалежності України це вже 26-й випуск молодих лейтенантів та п’ятий випуск в Національній академії сухопутних військ за роки війни», – поінформували також в міністерстві оборони.

«Сьогодні військове звання «лейтенант» отримали близько семи сотень вихованців видового військового вишу. Серед них – 187 учасників бойових дій на сході України, які у 2015 році вступили на навчання до академії безпосередньо з фронту. Понад двадцять з них за мужність та професіоналізм, що були виявлені у районі бойових дій на сході України, відзначені державними нагородами», – розповіли також в міністерстві оборони.

«В одному строю стояли молоді офіцери – командири підрозділів механізованих й танкових військ, ракетних військ та артилерії, артилерійської розвідки, підрозділів інженерних військ, а також фахівці з морально-психологічного забезпечення та військові диригенти», – повідомили також в міністерстві оборони.

«Цьогоріч 14 випускників Національної академії сухопутних військ закінчили навчання з відзнакою та золотою медаллю. Це лейтенанти Василь Голуб, Сергій Письменний, Димитріан Шевчук, Артем Бугаєв, Сергій Тарасюк, Сергій Стратічук, Володимир Горошкевич, Олександр Карга, Андрій Рівняк, Володимир Сірків, Мар’яна Грипа, Марія Ігліна, Юрій Кузів та Артем Ломов. Дипломи з відзнакою отримали ще близько 80 випускників», – поінформували також в міністерстві оборони.

Начальник Національної академії сухопутних військ, генерал-лейтенант Павло Ткачук, зазначив: «Тепер вам відповідати не лише за себе, а в першу чергу — за підлеглих, за виконання завдань, доручених вашим підрозділам. Пам’ятайте, що командир — це перш за все лідер. А лідер – це професійна компетентність, помножена на характер. За роки перебування у стінах Академії ми дали вам необхідні знання, вміння та навички військового професіонала, передали значний бойовий досвід, прищепили основні риси характеру українського офіцера. Тепер саме вам необхідно розвивати свою компетентність, виховувати свій характер, постійно працювати над собою, — звертаючись до випускників,

«Згодом, після освячення лейтенантів на успішну службу, молоді офіцери востаннє пройшли урочистим маршем у складі підрозділу Національної академії сухопутних військ. Завершився ритуал показовим виступом роти почесної варти у супроводі військового оркестру навчального закладу», – повідомили також в міністерстві оборони.

dailylviv.com

Коментарі(0)

Вікно у Львів (збільшити)

До теми

13:46 23 липня 2019 р.

Як правильно обрати камери відеоспостереження для дому

У наші часи кожен хоче безпеки для себе та своєї сім’ї. Тому захист необхідний як для розкішних апартаментів, так і для невеликого приватного дому за містом. Найпрактичнішим способом слідкувати за спокоєм своєї родини є встановлення системи відеоспостереження. Для цього потрібно врахувати все: бюджет, необхідність певного рівня захисту, власне об’єкт спостереження тощо. Ми обрали декілька порад щодо вибору доцільної камери для вашого дому.

Рубрика: Наука і техніка

  • 0
  • 384

13:45 23 липня 2019 р.

Львівські десантники вишколювали дітей

Військовослужбовці 80-ї окремої десантно-штурмової бригади провели на території Національного природного парку «Сколівські Бескиди» вишкіл для учасників християнського військового вишкільного табору «Захисник».

Рубрика: Наука і техніка

  • 0
  • 321

12:10 19 липня 2019 р.

У Львові спростили зарахування дітей до садочків

Виконавчий комітет Львівської міської ради ухвалив у п’ятницю, 19 липня, рішення «Про внесення знін до рішення виконкому №1190 «Про затвердження «Положення та правил про порядок набору, обліку та забезпечення прозорості у зарахуванні дітей до закладів дошкільної освіти Львова» від 29 зрудня 2017 року.

Рубрика: Наука і техніка

  • 0
  • 1554

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Знищення мозаїки Володимира Патика у Львові

Рубрика: Політика

Як позбутися загальнобудинкових газових лічильників

Рубрика: Ситуації і пригоди

"Слуга народу" у Львові

Рубрика: Політика

Дебати: Любомир Зубач ("Самопоміч")-Юрій Сиротюк ("Свобода")

Рубрика: Політика

Форум ГО Львівщини за ЄС

Рубрика: Політика

Всі відео розділу