У Львові найбільше відпрацьованих батарейок здали студенти, – ЛМР

16:50 20 листопада 2015 р.


Фото: eco-initiatives.org.ua

Як повідомили в міськраді, «найкраще батарейки приносять студенти – в ті пункти прийому, які розміщені у вищих навчальних закладах».

«Сьогодні, 20 листопада, у Львові підбили підсумки реалізації проекту «Створення муніципальної системи поводження з відходами побутового електронного та електричного устаткування», – повідомили сьогодні, 20 листопада, «Щоденному Львову» в прес-службі міської ради, де також поінформували:

«Проект реалізовував департамент містобудування ЛМР спільно з Люблінським муніципалітетом (Польща) та ГО «Екологічні ініціативи» впродовж 2013 – 2015 рр. у рамках програми транскордонного співробітництва «Польща-Білорусь-Україна 2007-2013» за фінансової підтримки ЄС. Основна мета його – покращення стану довкілля через зменшення негативного впливу на нього відходів побутового електронного та електричного устаткування. 

Цілі реалізації проекту, спрямовані на досягнення основної мети, охоплюють: підвищення рівня свідомості мешканців Львова та Любліна щодо необхідності правильного поводження з електронними відходами, задля зменшення їхнього негативного впливу на довкілля; створення, запровадження та розвиток дієвих механізмів поводження з відходами побутового електронного та електричного устаткування на рівні муніципалітетів Львова та Любліна. Відтак, у рамках реалізації проекту у Львові та Любліні: розроблено та затверджено комплексні муніципальні програми поводження з відходами побутового електронного та електричного устаткування; придбано два мікроавтобуси та обладнано на базі них мобільні пункти збору відходів побутового електронного і електричного устаткування у Львові;

придбано та встановлено 20 контейнерів для збору велико- та середньо-габаритного електронного обладнання в Любліні; придбано та розміщено 230 спеціалізованих контейнерів для роздільного збирання відпрацьованих елементів живлення (80 у Львові та 150 у Любліні); придбано надсучасний інтелектуальний комплекс для переробки люмінесцентних ламп та інших елементів устаткування, які містять пари ртуті, виробництва шведської фірми MRT System AB; проведено масштабні інформаційно-освітні кампанії, в рамках яких висвітлено питання правильного поводження з електронними відходами, зокрема: проведено тематичну міжнародну конференцію у Любліні, надруковано та розповсюджено низку інформаційних матеріалів, питання безпечного поводженням з електронними відходами висвітлено у радіопередачах місцевих радіостанцій та на місцевому телебаченні, проведено цікаві та пізнавальні дитячі конкурси, організовано науково-практичну конференцію для вчителів щодо екологічної освіти, тощо.

Керівник міського управління екології та благоустрою Андрій Галушка зазначив: «Це дуже унікальний і важливий для Львова проект. Якщо брати його за якісними вимірами, то це прецедент, пілот на території України. Ті амбітні плани, які ставились перед його реалізацією, викликали як скептицизм, так і сумніви – а може у вас таки щось і вийде. Може, тому і вийшло, що в нас є такий хороший партнер як місто Люблін, а там є люди, які своєю енергією, своїми знаннями, своїм досвідом заряджали нас до реалізації проекту, радили, допомагали, підтримка надавали підказки, допомагали з документами та фінансуванням. І вперше в Україні, завдяки їхній підтримці, у Львові з’явилась лінія з переробки ламп, яка, я думаю, з дня на день запрацює на 100%. І наше місто буде першим очищеним від тих небезпечних ртутних елементів містом в Україні. Окрім цього, ми також залучили два підприємства до збору великогабаритної техніки: телевізорів, комп’ютерів, холодильників».

За словами координатора проекту від департаменту містобудування ЛМР Оксани Війтик, найкраще батарейки приносять студенти – в ті пункти прийому, які розміщені у вищих навчальних закладах. Координатор також повідомила: «Щомісяця забираємо звідти повні контейнери. Надзвичайно активно здають батарейки також у пункт прийому в Ратуші – тут контейнери забираємо інколи навіть двічі на місяць. координатора Люди дуже активні – ми не очікували такого ажіотажу».

dailylviv.com

До теми

22:04 7 травня 2021 р.

Вступ бакалаврів до магістратури-2021: відповіді на 24 запитання

Для вступників до магістратури, які складають ЄВІ/ЄВФФ, прийом заяв та документів розпочнеться 15 липня. Водночас для осіб, які не складають ЄВІ/ЄФВВ, прийом документів стартує 22 червня.

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Рейдерське захоплення 1,5 га дороги та приватних ділянок у Давидівській ОТГ

Рубрика: Кримінал

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу