У Львівському полку Національної гвардії розпочався другий навчальний модуль

22:45 8 червня 2016 р.

Фото до новини


Фото: прес-служба Національної гвардії України

Урочистості з нагоди початку навчання пройшли в усіх частинах Західного оперативно-територіального об’єднання.

«У Західному оперативно-територіальному об’єднанні Національної гвардії України розпочався другий модуль навчання», – повідомили сьогодні, 8 червня, в прес-службі НГУ, де також розповіли подробиці:

«У військових частинах Західного оперативно-територіального об’єднання Національної гвардії України розпочався другий навчальний модуль. Урочистості з нагоди початку навчання пройшли в усіх частинах Західного оперативно-територіального об’єднання, зокрема у Львівському полку.

Захід розпочався з мітингу, на якому з вступним словом виступив начальник  Західного територіального управління Національної гвардії України полковник Володимир Гордійчук. Перед особовим складом виступили також колишній командир полку 1992-1994 років полковник у відставці Володимир Турчак та кращий за підсумками здачі контрольної перевірки військовослужбовець полку,  сержант за контрактом Богдан Файчук.

Позаштатний військовий капелан полкового храму святого рівноапостольного князя Володимира, митрофорний протоієрей отець Михайло, побажав військовослужбовцям успіхів і помолився за всіх воїнів частини. Після мітингу, з особовим складом було проведені заняття з гуманітарної підготовки та по заходам безпеки під час виконання завдань бойової служби, при користуванні зі зброєю, в ході бойової підготовки, експлуатації техніки та при користуванні з отруйними речовинами і електроприладами.

Цікаво та жваво пройшли  практичні  заняття щодо надання першої медичної допомоги, які проводили фахівці Львівського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф. Психологи військової частини продемонстрували особовому складу прийоми та способи надання психологічної допомоги в стресових ситуаціях, а також надали практичні поради щодо саморегуляції та самоконтролю. По завершенню практичних та теоретичних занять військовослужбовці склали заліки по знанню заходів безпеки в побуті, та при виконанні службово-бойових завдань».

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів