У львівському ліцеї імені Героїв Крут реконструюють СКК

12:10 5 травня 2018 р.


Фото: loda.gov.ua

Представники департаментів паливно-енергетичного комплексу і енергозбереження та освіти й науки облдержадміністрації провели виїзну нараду у Львівському державному ліцеї з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Героїв Крут, в межах якої здійснили моніторинг виконання робіт щодо реконструкції спортивно-культурного комплексу.

Про це повідомили сьогодні, 5 травня, в прес-службі Львівської облдержадміністрації, де також розповіли: «Реконструкцію об’єкту розпочали у 2017 році в межах «Програми енергозбереження для бюджетної сфери Львівщини». У спортивно-культурному комплексі військового ліцею вже замінили віконні блоки  на енергоощадні, частково утеплили фасад та провели роботи із дахового покриття спортзалу. Окрім цього модернізували систему опалення з встановленням індивідуального теплового пункту з регулюванням температури теплоносія».

«Як розповів заступник директора департаменту паливно-енергетичного комплексу Львівської ОДА Михайло Грет реконструкцію об'єкту планують завершити цьогоріч. Відтак, повністю утеплять зовнішні огороджуючі конструкції та встановлять систему вентиляції з рекуперацією повітря. Згідно з попередньо проведеним енергоаудитом впровадження енергоощадних заходів дозволить зменшити загальне споживання  енергоносіїв установою на 16%», – поінформували також у прес-службі Львівської облдержадміністрації.

dailylviv.com

До теми

11:42 2 грудня 2021 р.

Blue Ghost - місячний посадковий апарат Макса Полякова

Успіх української команди: вдалий технічний огляд NASA посадкового модуля Blue Ghost на крок наблизив Firefly Aerospace Максима Полякова до Місячної місії, яка відбудеться в рамках космічної програми Artemis.

Рубрика: Наука і техніка

14:04 1 грудня 2021 р.

Фірма-фаворит добудовуватиме гімназію у Львові з новою начальницею управління освіти

Управління освіти департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради уклало договір із ТОВ «Вельт капітал» на добудову гімназії «Провесінь» за 59 млн грн.

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Проблема з насильством на Львівщині: як запобігають і вирішують

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Тиск на релігійну громаду Гефсиманія

Рубрика: Культура

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Парки Львівщини: реконструкція та будівництво

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу