У львівській школі №91 створять сенсорну кімнату

15:20 13 червня 2019 р.

  • 0
  • 582


Фото: lvivrada.gov.ua

Члени комісії гуманітарної політики Львівської міськради розглянули звернення управління освіти з проханням розглянути пропозиції щодо внесення змін до бюджетних призначень для реалізації проектів громадського бюджету Львова.

Про це повідомили на інформаційному порталі депутатів Львівської міської ради. Керівник групи з централізованого господарського обслуговування закладів освіти ЛМР Олена Юрків розповіла: «У рамках реалізації громадського бюджету в проектах у СЗШ №91 і СЗШ№34 було відображено ряд матеріалів, які не можуть бути реалізовані за рахунок коштів бюджету розвитку. Тому просимо погодити перерозподіл з бюджету розвитку у цих двох школах на загальний фонд».

«За словами голови комісії Тетяни Іванів, проект №44 «Від благоустрою шкільної їдальні до збереження здоров'я дітей в СЗШ №34 імені Маркіяна Шашкевича» передбачає створення комфортних умов для організації правильного та раціонального харчування дітей, модернізуючи шкільну їдальню. У рамках проекту у шкільній їдальні має бути проведений ремонт приміщення та закуплено нове обладнання», – поінформували також на порталі депутатів.

«Водночас, проект №144 передбачає облаштування сенсорної кімнати психологічного розвантаження у СЗШ №91. Метою проекту є створення сенсорної кімнати, де б можна було відновити душевну рівновагу, підвищити мотивацію до навчання, відновити особистий емоційний стан», – розповіли також на порталі депутатів.

«Із бюджету розвитку спрямовуються  кошти на реалізацію цих двох проектів. Сподіваюсь, до нового навчального року вони будуть реалізовані, щоб діти з вересня мали вже сенсорну кімнату для розвантаження. А у школі №34 потрібно провести ремонт харчоблоку, що є дуже важливим питанням, адже санітарні умови мають бути обов’язково дотримані у всіх школах», – зауважила Тетяна Іванів.

dailylviv.com

Коментарі(0)

Вікно у Львів (збільшити)

До теми

15:45 18 червня 2019 р.

19 львівських випускників отримали 200 балів ЗНО

За попередніми даними, 13 львівських випускників склали ЗНО на 200 балів з математики, четверо – з української мови, а двоє – з фізики, що вже більше, аніж торік зі всіх предметів.

Рубрика: Наука і техніка

  • 0
  • 732