У Львівській ОДА отримали 98% підручників для восьмикласників

13:45 6 жовтня 2016 р.

Директор департаменту освіти і науки облдержадміністрації Любомира Мандзій запевнила, що всі отримані підручники передали до відділів освіти районів, міст та об’єднаних територіальних громад.

У прес-службі Львівської обласної державної адміністрації поінформували в четвер, 6 жовтня, що департамент освіти і науки ЛОДА отримав 487 899 навчальних підручників для учнів восьмих класів українською, російською та польською мовами навчання – 98% від загального плану. Про це повідомила директор департаменту Любомира Мандзій, яка також запевнила, що всі отримані підручники передали до відділів освіти районів, міст та об’єднаних територіальних громад.

За її словами, загалом Львівська область повинна отримати 493 411 примірників навчальних підручників для восьмикласників. Зокрема Львівщина потребує 1173 підручників з англійської мови для поглибленого вивчення (автор – Л. В. Калініна), 2610 примірників підручника «Мистецтво», автор якого – О. В. Гайдамака, 1564 примірників підручника «Мистецтво», автор якого – Н. В. Назаренко, 153 примірників підручника з хімії (автор – Г.А. Лашевська), а також 12 примірників підручника з російської мови (автор – О. І. Самонова).

dailylviv.com

До теми

14:55 2 грудня 2020 р.

Месенджер і вайбер на Львівщині виключать з навчального процесу

Усі вчителі та діти в навчальному закладі мають працювати на єдиній електронній платформі. Це забезпечить синхронність та полегшить технічне забезпечення навчального процесу.

Рубрика: Наука і техніка

21:41 25 листопада 2020 р.

У ЗНО 2021 року внесли кілька змін

У цьогорічному ЗНО, відповідно до наказу Міністерства освіти та науки України, є певні відмінності із попередніми роками. Для участі у ЗНО можна буде обирати п’ять предметів.

Рубрика: Наука і техніка

20:38 13 листопада 2020 р.

Із 16 листопада закладам профосвіти рекомендовано організувати навчання у змішаній формі – лист МОН

Із 16 листопада закладам професійної (професійно-технічної) освіти рекомендовано проводити навчання за змішаною формою з внесенням змін до графіка освітнього процесу та розкладу занять. Важливо, що відвідувати заняття учні зможуть групами не більш ніж 20 осіб.

Рубрика: Наука і техніка

15:43 2 листопада 2020 р.

Навчання у школах Львівщини розпочали на всіх територіях, крім червоних

Із понеділка навчання на території «червоних» епідзон відбуватиметься дистанційно. На Львівщині до таких територій потрапили, за рішенням Державної комісії ТЕБ і НС, Пустомитівський та Сокальський райони.

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Вибори мера Львова-2020: другий тур

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу