У Львівській міськраді занепокоєні ситуацією в ліцеї №45 | Новини Львова

У Львівській міськраді занепокоєні ситуацією в ліцеї №45

17:30 6 березня 2020 р.

  • 0


Фото: wikipedia.org

Управління освіти Львівської міської ради занепокоєне ситуацією, яка склалася у ліцеї № 45 щодо прийому дітей у 1-й клас.

Про це повідомили в п’ятницю, 6 березня, у Львівській міськраді. Начальниця управління освіти ЛМР Зоряна Довганик розповіла подробиці: «Після прийняття нового Закону України «Про освіту» було внесено зміни до статутів навчальних закладів, де навчання відбувалося мовами національних меншин. Зокрема, це й стосувалося ліцею №45 – було змінено назву навчального закладу і внесено зміни до статуту».

Чиновниця також зазначила: «В статуті написано, що право навчання мовою національної меншини реалізується лише шляхом відкриття окремих класів або груп, де мова національної меншини поряд з державною і не буде поширюватись на класи з навчанням українською мовою. Такі класи відкриваються за наявності достатньої кількості заяв від здобувачів загальної середньої освіти або їх батьків. Тобто, якщо батьки звертаються, то директорка може відкрити такі класи, адже у них для цього є вся необхідна база».

Зоряна Довганик також нагадала: «Кожна школа повинна проводити набір дітей відповідно до території обслуговування. Минулого року ми дали ліцею №45 територію обслуговування спільно з українськими школами, а в цьому році вони мають окрему територію обслуговування. Тобто якщо вони забезпечують всіх дітей із території обслуговування освітою, вони можуть набирати дітей, які не проживають на зазначених у переліку вулицях».

Чиновниця також повідомила: «Директорка цієї школи чітко визначила територію обслуговування для класів лише з українською мовою навчання, чим вчинила правопорушення. Також на сайті висвітлено перелік документів, відповідно до яких здійснюється набір: багато з них є нечинними. Зараз будемо з’ясовувати цю ситуацію».
Як інформував «ЩЛ», сім шкіл Львова – у сотні кращих за результатами ЗНО.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

23:49 10 липня 2020 р.

Apple набирає фахівців в Україні

Трохи більше місяця тому з’явилася інформація про те, що всесвітньо відомий бренд Apple зареєструвався на території України, як юридична особа. Зараз же з’явилася офіційна інфомація від Apple, яка підтверджує плани по відкриттю офіційного представництва на території України.

Рубрика: Наука і техніка

21:06 8 липня 2020 р.

На оздоровлення та відпустку освітянам Львівщини пообіцяли понад млрд грн

У 2020 році з місцевих бюджетів на виплату відпускних та допомоги на оздоровлення педпрацівникам області заплановано виділити понад 1,2 млрд грн, що на 33% перевищує аналогічні показники минулого року.

Рубрика: Наука і техніка

08:38 8 липня 2020 р.

До ЗНО з іноземних мов не допустили 14 учасників з ознаками ГРЗ

Зовнішнє незалежне оцінювання з іспанської, німецької та французької мов складали 2 277 осіб, з англійської мови – 105 157 осіб. Тестування відбулись відповідно 6 та 7 липня 2020 року. Наступне ЗНО – з історії України – відбудеться у четвер, 9 липня.

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ У Львові та Кропивницькому розкритикували законопроєкти «Про медіа» за нечітке визначення статусу журналіста

Рубрика: Політика

Зарплати для комунальників Львова

Рубрика: Політика

Заборони у законопроєкті №2693 "Про медіа"

Рубрика: Політика

Владислав Орлов виграв суд у Львові

Рубрика: Економіка

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу